POKL - SPOTKANIE INFORMACYJNE PCPR/OPS 07.02.2011 WROCŁAW

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności SPOTKANIE INFORMACYJNE PCPR/OPS 07.02.2011 WROCŁAW

SPOTKANIE INFORMACYJNE PCPR/OPS 07.02.2011 WROCŁAW

Drukuj
Email
Wtorek, 25 Styczeń 2011 13:34
Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej, powiatowych centrów pomocy rodzinie oraz regionalnego ośrodka polityki społecznej działających na terenie Dolnego Śląska,

Informujemy, że w dniu 07 lutego 2011r. , o godzinie 10.00 we Wrocławiu Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie dotyczące realizacji projektów systemowych, w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej, Poddziałania 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie oraz Poddziałania 7.1.3 Podnoszenie kwalifikacji kadr pomocy i integracji społecznej przez regionalne ośrodki polityki społecznej.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca spotkania zostaną przesłane wraz z potwierdzeniem przyjęcia formularza zgłoszeniowego.


Na spotkanie we Wrocławiu zapraszamy przedstawicieli Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz OPS/PCPR działających na obszarze następujących gmin:

Borów, Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów, Cieszków, Krośnice Milicz, Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, miasto Oleśnica,  gmina Syców, Twardogóra, Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława, miasto Oława,  gmina Kostomłoty, Malczyce, Miękinia, Środa Śląska, Udanin, Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka, Święta Katarzyna, Wrocław, Żórawina

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) w nieprzekraczalnym terminie
do dnia 02 lutego 2011 na adres e-mail: magdalena.tarczynska@dwup.pl
(przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Formularz zgłoszeniowy –  pobierz plik


Liczba uczestników jest ograniczona - prosimy zatem o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej instytucji.

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy  zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji do jednej, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 04 lutego  br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści:„potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące miejsca i programu spotkania.
Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących ogłoszonych konkursów, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkań informacyjnych, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres:  magdalena.tarczynska@dwup.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 02 lutego br.

Formularz na pytania - pobierz

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Magdalena Tarczyńska tel. 071/39-74-113
 
There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad