POKL - Uruchomiono Mapę Projektów EFS

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Uruchomiono Mapę Projektów EFS

Uruchomiono Mapę Projektów EFS

Drukuj
Email
Środa, 16 Luty 2011 15:10
Zapraszamy do korzystania z nowego narzędzia jakim jest Mapa Projektów EFS. Jest to internetowa baza zawierająca informację o wszystkich realizowanych aktualnie projektach dofinansowywanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym projektów realizowanych na terenie województwa dolnośląskiego.

Mapa została utworzona w celu ułatwienia wszystkim zainteresowanym osobom i instytucjom poszukiwania konkretnych informacji o działaniach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to jedyne takie miejsce, w którym zebrane są informacje o wszystkich realizowanych w danym momencie projektach. Mapa Projektów EFS jest wyszukiwarką, w której po zaznaczeniu odpowiednich kryteriów zainteresowane osoby będą mogły znaleźć odpowiedni dla siebie projekt, np.: szkolenie, kierunek studiów, projekt umożliwiający otrzymanie dotacji na otworzenie działalności gospodarczej - wspierane ze środków EFS.

Zachęcamy do korzystania z możliwości oferowanych przez Europejski Fundusz Społeczny w naszym województwie. 

Mapa Projektów EFS dostępna jest tutaj
  Equipoise (Boldenone)There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. The main active actual substance of Levitra Professional online - Vardenafil does not affect the seminal fluid and is not addictive.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad