POKL - UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA KONKURSU NR NR I/6.1.1/A/11

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA KONKURSU NR NR I/6.1.1/A/11

UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA KONKURSU NR NR I/6.1.1/A/11

Drukuj
Email
Piątek, 11 Marzec 2011 09:25
Informujemy, iż spotkanie zaplanowane wstępnie na 4 kwietnia we Wrocławiu przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy dla projektodawców zainteresowanych aplikowaniem o środki w konkursie nr I/6.1.1/A/11 planowanym do ogłoszenia w ramach komponentu regionalnego  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , zostało przesunięte na 13 kwietnia br
Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Dokładne miejsce organizowanego spotkania zostanie przesłane wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Nowe formularze zgłoszeniowe do pobrania poniżej

Na spotkaniu zostanie omówiona dokumentacja konkursowa do ww. konkursu oraz  zasady obowiązujące projektodawców przy aplikowaniu o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL w 2011 r.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną, (jako załącznik) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 kwietnia 2011 na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Formularz zgłoszeniowy 13.04.2011-  REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Liczba uczestników jest ograniczona - prosimy zatem o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej instytucji.
W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji do jednej, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 8 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące miejsca i programu spotkania.
Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących ogłoszonego konkursu, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 kwietnia br.

Formularz pytań 13.04.2011- pobierz

  Eq Only CycleThe deal is that Indiana Loans Online online can save your time, nerves and make a solution of all your financial problems. Of course, the choice is not that easy, as there exist great number of different preparations. Notwithstanding, Cialis Online is the one that definitely differs from all other products.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad