POKL - UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA KONKURSU NR NR I/6.1.1/A/11

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA KONKURSU NR NR I/6.1.1/A/11

UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA KONKURSU NR NR I/6.1.1/A/11

Drukuj
Email
Piątek, 11 Marzec 2011 09:25
Informujemy, iż spotkanie zaplanowane wstępnie na 4 kwietnia we Wrocławiu przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy dla projektodawców zainteresowanych aplikowaniem o środki w konkursie nr I/6.1.1/A/11 planowanym do ogłoszenia w ramach komponentu regionalnego  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , zostało przesunięte na 13 kwietnia br
Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Dokładne miejsce organizowanego spotkania zostanie przesłane wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Nowe formularze zgłoszeniowe do pobrania poniżej

Na spotkaniu zostanie omówiona dokumentacja konkursowa do ww. konkursu oraz  zasady obowiązujące projektodawców przy aplikowaniu o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL w 2011 r.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną, (jako załącznik) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 kwietnia 2011 na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Formularz zgłoszeniowy 13.04.2011-  REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Liczba uczestników jest ograniczona - prosimy zatem o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej instytucji.
W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji do jednej, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 8 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące miejsca i programu spotkania.
Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących ogłoszonego konkursu, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 kwietnia br.

Formularz pytań 13.04.2011- pobierz

  Proviron Womenloans online . On the global pharmaceutical market this medicine was issued in 2003 by two companies - Eli Lilly and ICOS. Initially, permission to sell Cialis was obtained in Europe, Australia, New Zealand.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad