POKL - Realizujesz projekt - weź udział w Targach

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Realizujesz projekt - weź udział w Targach

Realizujesz projekt - weź udział w Targach

Drukuj
Email
Poniedziałek, 04 Lipiec 2011 07:13
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy już po raz drugi występuje z inicjatywą organizacji Targów Projektów - imprezy, której celem jest promocja i prezentacja osiągnięć regionu w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W tym roku Targi odbędą się w dniu 9 września.  
Jako współorganizator zapewnimy Państwu bezpłatnie miejsce na ekspozycję w utworzonym na wrocławskim rynku miasteczku namiotowym, spójną oprawę, patronat i nagłośnienie medialne oraz
patronat władz regionu oraz dolnośląskich europarlamentarzystów.

Realizatorzy projektów (beneficjenci DWUP), chcący uczestniczyć w imprezie, będą zobligowani do zapewnienia obsługi przygotowanych samodzielnie stoisk, przygotowania materiałów promocyjnych w postaci plakatów, ulotek, gadżetów itp. Wyrażamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem, ponieważ daje ona możliwość wspólnej prezentacji osiągnięć oraz promocji instytucji poprzez działania realizowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz może być elementem Państwa działań promocyjnych i rekrutacyjnych realizowanych w projektach.

Beneficjentów zainteresowanych uczestnictwem w imprezie prosimy o przesłanie na załączonym formularzu do dnia 4 lipca br. na adres pawel.cychowski@dwup.pl informacji zawierającej: dane teleadresowe projektodawcy, dane projektu, który byłyby promowany w trakcie imprezy oraz opis, w jaki sposób projekt będzie prezentowany w trakcie Targów.
Projektodawcy mogą zgłosić do udziału kilka projektów – każdy na osobnym formularzu.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Rekrutacyjna dokona wyboru projektów, które będą mogły być promowane w trakcie imprezy.

Chcielibyśmy, aby na Targach zaprezentowane zostały wszystkie Działania/Poddziałania PO KL, których wdrażaniem zajmuje się Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, dlatego do uczestnictwa w imprezie zapraszamy beneficjentów realizujących projekty konkursowe i systemowe PO KL, reprezentujących zarówno sferę publiczną, sektor NGO, jak i sektor prywatny.

Szczegółowe informacje na temat udziału w Targach uzyskacie Państwo kontaktując się z Wydziałem Promocji i Informacji w DWUP pod numerem telefonu 71/39-74-115.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca 2011r.


Zobacz galerię zdjęć z ubiegłorocznych Targów

Pliki do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik
Regulamin wyboru wystawców – pobierz plik
Regulamin uczestnictwa w Targach Projektów – pobierz plik

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad