POKL - Realizujesz projekt - weź udział w Targach

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Realizujesz projekt - weź udział w Targach

Realizujesz projekt - weź udział w Targach

Drukuj
Email
Poniedziałek, 04 Lipiec 2011 07:13
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy już po raz drugi występuje z inicjatywą organizacji Targów Projektów - imprezy, której celem jest promocja i prezentacja osiągnięć regionu w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W tym roku Targi odbędą się w dniu 9 września.  
Jako współorganizator zapewnimy Państwu bezpłatnie miejsce na ekspozycję w utworzonym na wrocławskim rynku miasteczku namiotowym, spójną oprawę, patronat i nagłośnienie medialne oraz
patronat władz regionu oraz dolnośląskich europarlamentarzystów.

Realizatorzy projektów (beneficjenci DWUP), chcący uczestniczyć w imprezie, będą zobligowani do zapewnienia obsługi przygotowanych samodzielnie stoisk, przygotowania materiałów promocyjnych w postaci plakatów, ulotek, gadżetów itp. Wyrażamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem, ponieważ daje ona możliwość wspólnej prezentacji osiągnięć oraz promocji instytucji poprzez działania realizowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz może być elementem Państwa działań promocyjnych i rekrutacyjnych realizowanych w projektach.

Beneficjentów zainteresowanych uczestnictwem w imprezie prosimy o przesłanie na załączonym formularzu do dnia 4 lipca br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. informacji zawierającej: dane teleadresowe projektodawcy, dane projektu, który byłyby promowany w trakcie imprezy oraz opis, w jaki sposób projekt będzie prezentowany w trakcie Targów.
Projektodawcy mogą zgłosić do udziału kilka projektów – każdy na osobnym formularzu.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Rekrutacyjna dokona wyboru projektów, które będą mogły być promowane w trakcie imprezy.

Chcielibyśmy, aby na Targach zaprezentowane zostały wszystkie Działania/Poddziałania PO KL, których wdrażaniem zajmuje się Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, dlatego do uczestnictwa w imprezie zapraszamy beneficjentów realizujących projekty konkursowe i systemowe PO KL, reprezentujących zarówno sferę publiczną, sektor NGO, jak i sektor prywatny.

Szczegółowe informacje na temat udziału w Targach uzyskacie Państwo kontaktując się z Wydziałem Promocji i Informacji w DWUP pod numerem telefonu 71/39-74-115.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca 2011r.


Zobacz galerię zdjęć z ubiegłorocznych Targów

Pliki do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik
Regulamin wyboru wystawców – pobierz plik
Regulamin uczestnictwa w Targach Projektów – pobierz plik

  California Payday Loans. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Buy Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad