POKL - Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Drukuj
Email
Poniedziałek, 21 Listopad 2011 15:50
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy– instytucja wdrażająca (Instytucja Pośrednicząca II stopnia) organizuje dwa spotkania nt. Poprawne sporządzanie wniosku o dofinansowanie, w tym w szczególności budżetu projektu, kwalifikowalności wydatków oraz zasady udziału OPS/PCPR w realizacji projektów na 2012 r. dla przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie działających na terenie Dolnego Śląska, które złożyły deklaracje przystąpienia do projektu na 2012 r.

Godziny spotkań: 10:00 - 15:00

1) Na spotkanie 12 grudnia br. we Wrocławiu zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów:
bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski, głogowski, górowski, jaworski, legnicki, lubiński, polkowicki, wołowski, kamiennogórski.

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 12 grudnia br. we Wrocławiu - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

2) Na spotkanie 15 grudnia br. we Wrocławiu zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR/DOPS z następujących powiatów:
dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki, strzeliński, milicki, oleśnicki, oławski, średzki, trzebnicki, wrocławski.

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 15 grudnia br. we Wrocławiu - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Biorąc pod uwagę poruszaną tematykę wskazane jest, aby w spotkaniach uczestniczyły osoby, które na co dzień zajmują się księgowością oraz przygotowaniem wniosków o dofinansowanie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 grudnia 2011 na adres e-mail: malgorzata.majka@dwup.pl (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 6 grudnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące miejsca  spotkania.

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres: malgorzata.majka@dwup.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 grudnia br.

Formularz pytań - pobierz

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
Osobami odpowiedzialnymi za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Pani Małgorzata Majka - tel. 071 39 74 114.

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad