POKL - Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Drukuj
Email
Poniedziałek, 02 Styczeń 2012 15:55
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje 4 spotkania w ramach Poddziałania 7.1.1 i 7.1.2 PO KL dla przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie działających na terenie Dolnego Śląska, które złożyły deklaracje przystąpienia do projektu na 2012 r. Poruszane kwestie dotyczyć będą poprawnego sporządzania wniosku o dofinansowanie, w tym w szczególności budżetu projektu, kwalifikowalności wydatków oraz zasad udziału OPS/PCPR w realizacji projektów systemowych na 2012 r.
Godziny spotkań: 10:00 - 15:00, rejestracja od godz. 9:30.

1) Na spotkanie 16 stycznia br. we Wrocławiu zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR/DOPS z następujących powiatów: milicki, trzebnicki, oleśnicki, oławski, wrocławski, m. Wrocław, strzeliński, średzki.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 16 stycznia br. we Wrocławiurekrutacja zakończona
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 12 stycznia br.

2) Na spotkanie 18 stycznia br. w Wałbrzychu zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 18 stycznia br. w Wałbrzychupobierz
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 15 stycznia br.

3) Na spotkanie 19 stycznia br. w Legnicy zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów: wołowski, górowski, lubiński, polkowicki, głogowski, legnicki, m. Legnica, bolesławiecki, jaworski.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 19 stycznia br. w Legnicyspotkanie odwołane
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 16 stycznia br.

Uwaga !!!

DWUP informuje, iż spotkanie planowane na 19.01.2012r. w Legnicy zostaje odwołane. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu zapraszamy do Wrocławia. Nowy termin to 23.01.2012r.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 23 stycznia br. we Wrocławiu - pobierz plik

4) Na spotkanie 20 stycznia br. w Jeleniej Górze zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów: zgorzelecki, lubański, lwówecki, złotoryjski, jeleniogórski, m. Jelenia Góra, kamiennogórski.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 20 stycznia br. w Jeleniej Górzepobierz
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 16 stycznia br.

Biorąc pod uwagę poruszaną tematykę wskazane jest, aby w spotkaniach uczestniczyły osoby, które na co dzień zajmują się przygotowaniem wniosków o dofinansowanie oraz księgowością.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) we wskazanych powyżej terminach na adres e-mail: pawel.cychowski@dwup.pl (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące miejsca  spotkania.

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkań informacyjnych, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres: pawel.cychowski@dwup.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 stycznia br.

Formularz pytań - pobierz

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest pan Paweł Cychowski - tel. 071 39 74 115.


 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad