POKL - Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Drukuj
Email
Poniedziałek, 02 Styczeń 2012 15:55
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje 4 spotkania w ramach Poddziałania 7.1.1 i 7.1.2 PO KL dla przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie działających na terenie Dolnego Śląska, które złożyły deklaracje przystąpienia do projektu na 2012 r. Poruszane kwestie dotyczyć będą poprawnego sporządzania wniosku o dofinansowanie, w tym w szczególności budżetu projektu, kwalifikowalności wydatków oraz zasad udziału OPS/PCPR w realizacji projektów systemowych na 2012 r.
Godziny spotkań: 10:00 - 15:00, rejestracja od godz. 9:30.

1) Na spotkanie 16 stycznia br. we Wrocławiu zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR/DOPS z następujących powiatów: milicki, trzebnicki, oleśnicki, oławski, wrocławski, m. Wrocław, strzeliński, średzki.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 16 stycznia br. we Wrocławiurekrutacja zakończona
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 12 stycznia br.

2) Na spotkanie 18 stycznia br. w Wałbrzychu zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 18 stycznia br. w Wałbrzychupobierz
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 15 stycznia br.

3) Na spotkanie 19 stycznia br. w Legnicy zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów: wołowski, górowski, lubiński, polkowicki, głogowski, legnicki, m. Legnica, bolesławiecki, jaworski.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 19 stycznia br. w Legnicyspotkanie odwołane
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 16 stycznia br.

Uwaga !!!

DWUP informuje, iż spotkanie planowane na 19.01.2012r. w Legnicy zostaje odwołane. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu zapraszamy do Wrocławia. Nowy termin to 23.01.2012r.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 23 stycznia br. we Wrocławiu - pobierz plik

4) Na spotkanie 20 stycznia br. w Jeleniej Górze zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów: zgorzelecki, lubański, lwówecki, złotoryjski, jeleniogórski, m. Jelenia Góra, kamiennogórski.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 20 stycznia br. w Jeleniej Górzepobierz
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 16 stycznia br.

Biorąc pod uwagę poruszaną tematykę wskazane jest, aby w spotkaniach uczestniczyły osoby, które na co dzień zajmują się przygotowaniem wniosków o dofinansowanie oraz księgowością.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) we wskazanych powyżej terminach na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące miejsca  spotkania.

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkań informacyjnych, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 stycznia br.

Formularz pytań - pobierz

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest pan Paweł Cychowski - tel. 071 39 74 115.


  In particular, Texas Payday Loans can cater to the needs of its residents. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad