POKL - Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL

Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL

Drukuj
Email
Piątek, 27 Styczeń 2012 11:48
Szanowni Państwo,

Rok 2012 to kolejny rok, kiedy ogłaszane są konkursy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Nadal jest wiele podmiotów, które nie aplikowały o środki unijne a przymierzają się do tego w najbliższym czasie. Dlatego, też Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy (DWUP) wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów, które nie mają doświadczenia w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie na bezpłatne „Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL” poświęcone pracy z Generatorem Wniosków Aplikacyjnych (GWA), jako podstawowym narzędziem pracy przy tworzeniu projektów.

Celem spotkania jest dostarczenie uczestnikom podstawowej wiedzy i umiejętności w zakresie poprawnego sporządzania wniosku i pomoc w korzystaniu ze strony internetowej DWUP jak i innych instytucji zaangażowanych we wdrażanie PO KL.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które w pracy z GWA stawiają pierwsze kroki i potrzebują tego rodzaju wsparcia jak i do tych, którzy chcą skonsultować z nami podjęte działania.

Proponujemy pracę w małych, maksymalnie 20 osobowych grupach. Warsztaty będą stanowiły naszą stałą ofertę i planujemy organizować je (w zależności od potrzeby) minimum dwa razy w miesiącu,. 

W celu zwiększenia efektywności warsztatów prosimy o zabranie własnych laptopów. Bezpłatny bezprzewodowy internet  umożliwiający prace w GWA będzie dla Państwa dostępny w sali szkoleniowej.

Przy rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu formularzy na konkretne spotkanie od pierwszych 20 osób, rekrutacja na dane spotkanie warsztatowe zostanie zakończona. W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby uczestników (poniżej 5 osób) spotkanie zostanie ODWOŁANE

Plan warsztatupobierz plik

Formularze zgłoszeniowe:
7 marca 2012 - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
14 marca 2012 - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA 
  There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. If you have already decided to take Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad