POKL - Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL

Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL

Drukuj
Email
Piątek, 27 Styczeń 2012 11:48
Szanowni Państwo,

Rok 2012 to kolejny rok, kiedy ogłaszane są konkursy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Nadal jest wiele podmiotów, które nie aplikowały o środki unijne a przymierzają się do tego w najbliższym czasie. Dlatego, też Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy (DWUP) wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów, które nie mają doświadczenia w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie na bezpłatne „Warsztaty ABC wypełniania wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w ramach POKL” poświęcone pracy z Generatorem Wniosków Aplikacyjnych (GWA), jako podstawowym narzędziem pracy przy tworzeniu projektów.

Celem spotkania jest dostarczenie uczestnikom podstawowej wiedzy i umiejętności w zakresie poprawnego sporządzania wniosku i pomoc w korzystaniu ze strony internetowej DWUP jak i innych instytucji zaangażowanych we wdrażanie PO KL.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które w pracy z GWA stawiają pierwsze kroki i potrzebują tego rodzaju wsparcia jak i do tych, którzy chcą skonsultować z nami podjęte działania.

Proponujemy pracę w małych, maksymalnie 20 osobowych grupach. Warsztaty będą stanowiły naszą stałą ofertę i planujemy organizować je (w zależności od potrzeby) minimum dwa razy w miesiącu,. 

W celu zwiększenia efektywności warsztatów prosimy o zabranie własnych laptopów. Bezpłatny bezprzewodowy internet  umożliwiający prace w GWA będzie dla Państwa dostępny w sali szkoleniowej.

Przy rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu formularzy na konkretne spotkanie od pierwszych 20 osób, rekrutacja na dane spotkanie warsztatowe zostanie zakończona. W przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby uczestników (poniżej 5 osób) spotkanie zostanie ODWOŁANE

Plan warsztatupobierz plik

Formularze zgłoszeniowe:
7 marca 2012 - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
14 marca 2012 - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA 
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad