POKL - Bezpłatne szkolenia - ROEFS Wałbrzych

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Bezpłatne szkolenia - ROEFS Wałbrzych

Bezpłatne szkolenia - ROEFS Wałbrzych

Drukuj
Email
Środa, 01 Luty 2012 16:01
Regionalny Ośrodek EFS w Wałbrzychu zaprasza potencjalnych projektodawców jak i realizatorów projektów dofinansowanych z EFS do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach proponowanych przez tutejszy ośrodek w miesiącu lutym 2012.


Tematy szkoleń

1.Realizacja i rozliczanie projektu systemowego w ramach POKL  - celem szkolenia jest nabycie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu realizacji zadań i obowiązków wynikających z podpisanej umowy o dofinansowanie projektu systemowego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a także rozliczania wydatków w projekcie.

Termin szkolenia: 07.02.2011

2.Zmiany w Szczegółowym Opisie Priorytetów - wersja obowiązująca od 01 stycznia 2012 – celem szkolenia jest zapoznanie potencjalnych projektodawców z możliwościami pozyskania środków unijnych w ramach poszczególnych poddziałań Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zgodnie z  nową wersja SZOP oraz planami działań na rok 2012.

Termin szkolenia: 2012.02.15

3. Zmiany w Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach POKL - wersja obowiązująca od 01 stycznia 2012 - celem szkolenia jest zapoznanie zarówno potencjalnych projektodawców, jak i projektodawców już realizujących projekty w ramach PO KL, z obowiązującą wersją wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków w projekcie.

Termin szkolenia: 2012.02.22

Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej www.walbrzych.roefs.pl

W przypadku zainteresowania innymi tematami szkoleń, bardzo prosimy o bieżące zgłaszanie Państwa potrzeb. Ośrodek będzie organizował szkolenia zgodnie z istniejącym zapotrzebowaniem.

Osoba do kontaktu: Anna Gerlach, Tel. 74 66 66 044, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy
  The main criterion for them is your ability to repay any Wisconsin Payday Loans, they are not interested in your previous attempts, the current one is all that matters. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Buy Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad