POKL - Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Spotkania informacyjne dla OPS i PCPR

Drukuj
Email
Piątek, 30 Marzec 2012 13:46
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy – instytucja wdrażająca (Instytucja Pośrednicząca II stopnia) zaprasza na dwa spotkania informacyjne do dla przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej (OPS) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) oraz ROPS działających na terenie Dolnego Śląska, które złożyły wnioski o dofinansowanie na 2012 r. w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej , Poddziałania 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie i Poddziałanie 7.1.3 Podnoszenie kwalifikacji kadr pomocy i integracji społecznej.

Spotkania poświęcone będą zagadnieniom związanym z rozliczaniem przekazywanych transz dotacji oraz wypełnianiem wniosków o płatność w projektach systemowych oraz omówieniem szeregu zmian w dokumentach programowych (wytycznych) m.in. w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Godziny spotkań: 10:00 - 15:00

Dokładne miejsce spotkania zostanie przesłane wraz z potwierdzeniem

1) Na spotkanie 18 kwietnia  br. w Legnicy zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów:
bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski, kamiennogórski, dzierżoniowski, jaworski, legnicki, wałbrzyski, lubiński

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 18 kwietnia br. w Legnicy - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

2) Na spotkanie 19 kwietnia br. we Wrocławiu zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR/ROPS z następujących powiatów:
milicki, oleśnicki, oławski, średzki, trzebnicki, wrocławski, kłodzki, świdnicki,  ząbkowicki, strzeliński, głogowski, górowski, polkowicki, wołowski,

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie 19 kwietnia br. we Wrocławiu -REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 kwietnia na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 16 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące miejsca  spotkania.

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 kwietnia br.

Formularz pytań - pobierz

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Pani Magdalena Tarczyńska 71/39-74-113

  Today, Ohio Loans Online are legitimate, but there are illegal transactions that are still on the rise. If you have already decided to take Buy Generic Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad