POKL - Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wałbrzych

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wałbrzych

Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wałbrzych

Drukuj
Email
Środa, 11 Kwiecień 2012 09:47
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy (DWUP) we współpracy z Prezydentem Miasta Wałbrzycha organizuje w godzinach od 12.00 do 18.00 - 23 kwietnia 2012 r. w Wałbrzychu event pod nazwą „Miasta funduszami malowane”. Impreza tematycznie związana będzie z realizowanym na Dolnym Śląsku Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki, którego celem jest rozwój zawodowy i społeczny mieszkańców regionu. 
Podczas eventu, na wałbrzyskim Rynku ustawiona zostanie ściana przystosowana i przeznaczona do malowania, która posłuży do poprowadzenia warsztatów malowania graffiti dla dzieci, a także pokazu profesjonalnego wykonywania tej sztuki. W programie jako atrakcje dodatkowe przewidziano m.in. konkursy z nagrodami (m.in. rysunkowy, układanie wielkoformatowych puzzli na czas), które mamy nadzieję zainteresują najmłodszych mieszkańców wraz z ich rodzinami.

W trakcie trwania eventu będzie również funkcjonował mobilny Punkt Informacyjny PO KL, w którym będzie można się dowiedzieć m.in. jak wziąć udział w projektach unijnych i otrzymać wsparcie w postaci szkoleń, kursów czy doradztwa oraz jak uzyskać środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Wydarzenie to wpisuje się w szerszy kontekst działań związanych z uroczystymi obchodami Roku Janusza Korczaka. Skierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży.

Informując o tym wydarzeniu mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w imprezie. Chcielibyśmy, aby dzięki udziałowi w przedmiotowym wydarzeniu dzieci i młodzież nie tylko miło spędziły czas, ale również rozbudziły w sobie kreatywność, a przy okazji rozszerzyły swoją wiedzę na temat funduszy unijnych.

Patronat honorowy nad ww. wydarzeniem objęli:
- Pani Izabela Katarzyna Mrzygłocka – Poseł na Sejm RP
- Pani Lidia Geringer de Oedenberg - Poseł do Parlamentu Europejskiego
- Pan Jacek Protasiewicz - Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego
- Pan Roman Szełemej – Prezydent Miasta Wałbrzycha


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad