POKL - Targi Projektów - 7 września 2012r, Plac Solny, Wrocław

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Targi Projektów - 7 września 2012r, Plac Solny, Wrocław

Targi Projektów - 7 września 2012r, Plac Solny, Wrocław

Drukuj
Email
Piątek, 29 Czerwiec 2012 14:20
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, pełniący funkcję Instytucji Pośredniczącej II stopnia dla  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na terenie Dolnego Śląska, zaprasza na III edycję imprezy pn. "Targi Projektów", która odbędzie się w dniu 7 września w godzinach 12.00 - 18.00 na Placu Solnym we Wrocławiu.

W trakcie imprezy wystawiać się będą różnego typu firmy i instytucje, które realizują projekty mające na celu podniesienie aktywności zawodowej, zmniejszanie obszarów wykluczenia społecznego, a także rozwój kwalifikacji kadry pracującej na terenie Dolnego Śląska. Odwiedzając namioty naszych wystawców, będziecie się Państwo mogli dowiedzieć m.in. jak w praktyce wygląda realizacja oraz udział osób w projektach, a także jakie korzyści odnoszą dzięki nim mieszkańcy naszego regionu. Projektodawcy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące oferowanych kursów i szkoleń, warunków jakie należy spełnić, aby otrzymać tego typu wsparcie, zaprezentują jak wygląda ścieżka uczestnictwa w projekcie.

Na stoiskach organizatora - Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Regionalnych Ośrodków Europejskiego Funduszu Społecznego (ROEFS) i Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE) podpowiemy, jak podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w bezpłatnych kursach i szkoleniach oraz skorzystać z różnorodnych instrumentów wspierających osoby pozostające bez zatrudnienia jak i pracujące, przyszłych przedsiębiorców i istniejące firm.

Ramowy scenariusz imprezy pn. „TARGI PROJEKTÓW” - pobierz plik

W trakcie trwania imprezy zostanie przeprowadzona licytacja zaproszenia do Parlamentu Europejskiego, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Domu Małego Dziecka
- czytaj więcej


Imprezą towarzyszącą tegorocznej edycji targów będzie event promocyjno-artystyczny pn.: „Miasta funduszami malowane”- czytaj więcej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad