POKL - Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wrocław, 7 września br.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wrocław, 7 września br.

Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wrocław, 7 września br.

Drukuj
Email
Wtorek, 21 Sierpień 2012 13:03
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy (DWUP) organizuje, w dniu 7 września 2012 r. na Placu Solnym we Wrocławiu, w godzinach od 12.00 do 18.00,wraz z Targami Projektów, event pod nazwą „Miasta funduszami malowane”. Impreza tematycznie związana będzie z realizowanym na Dolnym Śląsku Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki, którego celem jest rozwój zawodowy i społeczny mieszkańców regionu.Podczas eventu ustawiona zostanie ściana przystosowana i przeznaczona do malowania, która posłuży do poprowadzenia warsztatów malowania graffiti dla dzieci, a także pokazu profesjonalnego wykonywania tej sztuki. W programie jako atrakcje dodatkowe przewidziano m.in. konkursy z nagrodami (m.in. rysunkowy, układanie wielkoformatowych puzzli na czas), które mamy nadzieję zainteresują najmłodszych mieszkańców wraz z ich rodzinami.

W trakcie trwania imprezy zostanie przeprowadzona licytacja zaproszenia do Parlamentu Europejskiego, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Domu Małego Dziecka
-
czytaj więcej

Wydarzenie to wpisuje się w szerszy kontekst działań związanych z uroczystymi obchodami Roku Janusza Korczaka. Skierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży.

Informując o tym wydarzeniu mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w imprezie. Chcielibyśmy, aby dzięki udziałowi w przedmiotowym wydarzeniu dzieci i młodzież nie tylko miło spędziły czas, ale również rozbudziły w sobie kreatywność, a przy okazji rozszerzyły swoją wiedzę na temat funduszy unijnych.

Patronat honorowy nad ww. wydarzeniem objęli:
- Pani Lidia Geringer de Oedenberg - Poseł do Parlamentu Europejskiego
- Pan Jacek Protasiewicz - Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

Wrocławski event zostanie przeprowadzony jako impreza towarzysząca organizowanym przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Targom Projektów - czytaj więcej o Targach Projektów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


 
.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad