POKL - Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wrocław, 7 września br.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wrocław, 7 września br.

Event promocyjno-artystyczny pt. „Miasta funduszami malowane” - Wrocław, 7 września br.

Drukuj
Email
Wtorek, 21 Sierpień 2012 13:03
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy (DWUP) organizuje, w dniu 7 września 2012 r. na Placu Solnym we Wrocławiu, w godzinach od 12.00 do 18.00,wraz z Targami Projektów, event pod nazwą „Miasta funduszami malowane”. Impreza tematycznie związana będzie z realizowanym na Dolnym Śląsku Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki, którego celem jest rozwój zawodowy i społeczny mieszkańców regionu.Podczas eventu ustawiona zostanie ściana przystosowana i przeznaczona do malowania, która posłuży do poprowadzenia warsztatów malowania graffiti dla dzieci, a także pokazu profesjonalnego wykonywania tej sztuki. W programie jako atrakcje dodatkowe przewidziano m.in. konkursy z nagrodami (m.in. rysunkowy, układanie wielkoformatowych puzzli na czas), które mamy nadzieję zainteresują najmłodszych mieszkańców wraz z ich rodzinami.

W trakcie trwania imprezy zostanie przeprowadzona licytacja zaproszenia do Parlamentu Europejskiego, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Domu Małego Dziecka
-
czytaj więcej

Wydarzenie to wpisuje się w szerszy kontekst działań związanych z uroczystymi obchodami Roku Janusza Korczaka. Skierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży.

Informując o tym wydarzeniu mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w imprezie. Chcielibyśmy, aby dzięki udziałowi w przedmiotowym wydarzeniu dzieci i młodzież nie tylko miło spędziły czas, ale również rozbudziły w sobie kreatywność, a przy okazji rozszerzyły swoją wiedzę na temat funduszy unijnych.

Patronat honorowy nad ww. wydarzeniem objęli:
- Pani Lidia Geringer de Oedenberg - Poseł do Parlamentu Europejskiego
- Pan Jacek Protasiewicz - Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

Wrocławski event zostanie przeprowadzony jako impreza towarzysząca organizowanym przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Targom Projektów - czytaj więcej o Targach Projektów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


  Anabolic Pills. Cialis Professional online is capableto release you reliably from the erection problems, its improved formula gives the new properties to the drug.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad