POKL - Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VIII

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VIII

Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VIII

Drukuj
Email
Środa, 26 Wrzesień 2012 14:07
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VIII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące rozliczania projektów, wniosków o płatność i kwalifikowalności wydatków
Data i miejsce spotkania: Wrocław, 11.10.2012r.(szczegółowe informacje dotyczące miejsca spotkania zostaną przesłane do Państwa w terminie późniejszym)

Godziny spotkania: 10:00 - 14:00

Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są  zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów w szczególności sporządzających wnioski o płatność.
Instytucje, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: malgorzata.majka@dwup.pl do dnia 08.10.2012r. do godziny 14.00.

Formularz zgłoszeniowypobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 09.10.2012r na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie” wraz z podaniem dokładnego miejsca spotkania.
 
W przypadku pojawienia się pytań na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go na adres malgorzata.majka@dwup.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08.10.2012r. do godziny 14.00.

Formularz pytańpobierz plik

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniu.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Pani Małgorzata Majka - tel. 071 39 74 114.


 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad