POKL - Ostrzeżenie w sprawie materiałów informacyjnych

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Ostrzeżenie w sprawie materiałów informacyjnych

Ostrzeżenie w sprawie materiałów informacyjnych

Drukuj
Email
Poniedziałek, 29 Październik 2012 13:45
W związku z licznymi zgłoszeniami, zalecamy zachowanie ostrożności w przypadku otrzymania propozycji zakupu płyt lub publikacji dotyczących zasad ubiegania się o dotacje z Unii Europejskiej. Tego typu oferty są zazwyczaj poparte nieprawdziwymi informacjami o wyjątkowo korzystnych możliwościach otrzymania dofinansowania.
Bezpłatną i rzetelną informację na temat dotacji z Europejskiego Funduszu Społecznego zapewniają w województwie dolnośląskim Punkty Informacyjne PO KL zlokalizowane w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy, a także Regionalne Ośrodki EFS. Przypominamy, że w siedzibie każdego z Punktów można pobrać bezpłatne przewodniki i broszury o Europejskim Funduszu Społecznym.

Wszystkie dokumenty niezbędne do aplikowania o dotacje są dostępne na stronach właściwych instytucji ogłaszających nabory wniosków: www.efs.dolnyslask.pl oraz www.pokl.dwup.pl.

Pracownicy Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Urzędu Marszałkowskiego nie składają beneficjentom żadnych ofert zakupu materiałów mających pomóc w aplikowaniu o dotacje. Wszelkie informacje o dotacjach z Europejskiego Funduszu Społecznego na Dolnym Śląsku, które wydają się nieprawdziwe, warto zweryfikować w Punktach Informacyjnych PO KL oraz Regionalnych Ośrodkach EFS.

W odpowiedzi na sygnały o nieuczciwych praktykach napływające z całego kraju, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego skierowało zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście. 

17 września 2012 r. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego otrzymało informację o wszczęciu dochodzenia w ww. sprawie przez Wydział do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Rejonowej Policji Warszawa I (sygnatura sprawy: KRP’PG-I-3414/12), a sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście (sygnatura sprawy: 3Ds. 543/12/AH).

Osoby, które zakupiły ww. materiały informacyjne i nie mają możliwości ich zwrotu oraz odzyskania pieniędzy, powinny niezwłocznie zgłosić zaistniałą sytuację w najbliższej komendzie policji lub prokuraturze podając obie ww. sygnatury prowadzonego dochodzenia.
  Payday Loans In Michigan. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad