POKL - RO EFS WROCŁAW ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności RO EFS WROCŁAW ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

RO EFS WROCŁAW ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Drukuj
Email
Czwartek, 08 Listopad 2012 09:19
Koszty bezpośrednie rozliczane ryczałtem w ramach POKL – kwoty ryczałtowe i stawki jednostkowe

Zapraszamy przedstawicieli podmiotów, którzy zamierzają aplikować o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego z obszaru powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski, m. Wrocław do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego we Wrocławiu.

W szczególności preferowani będą (w kolejności poniżej) projektodawcy:
1) z obszaru powiatów: górowskiego, strzelińskiego, wołowskiego oraz milickiego oraz
2) podmioty, które dotychczas nie korzystały ze wsparcia ROEFS w roku 2010 i 2011
3) przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, z obszaru gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców

Opis szkolenia:
Szkolenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z kosztami bezpośrednimi rozliczanymi ryczałtem w ramach POKL (kwoty ryczałtowe i stawki jednostkowe), ze szczególnym uwzględnieniem zmian w dokumentach w roku 2012.

Termin szkoleń oraz prowadzący:
26.11.2012, Roman Piasecki

Miejsce i godziny szkoleń: Wrocław, Plac Solidarności 1/3/5, I p., p.105, g. 9.00-16.00

ZASADY REKRUTACJI ORAZ UDZIAŁU W SZKOLENIU:

1. Pierwszeństwo w zakwalifikowaniu (w podanej niżej kolejności) mają podmioty:
a. z obszaru powiatów: górowskiego, strzelińskiego, wołowskiego oraz milickiego oraz
b. podmioty, które nie korzystały jeszcze ze wsparcia ROEFS w roku 2010 i 2011
c. przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, z obszaru gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców
d. kolejność zgłoszeń

2. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 listopada 2012. W przypadku dużego zainteresowania możliwe jest wcześniejsze zamknięcie rekrutacji.

3.Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w wykazie szkoleń.

4.W przypadku braku powiadomienia o rezygnacji z potwierdzonego udziału, organizator zastrzega sobie prawo obciążenia instytucji delegującej kosztami organizacji szkolenia i materiałów szkoleniowych.

5.Świadectwo potwierdzające udział jest wydawane po odbyciu pełnego szkolenia i obejmuje potwierdzenie udziału w szkoleniu.

6. Dnia 23 listopada 2012 r. osoby zgłoszone zostaną poinformowane o wynikach rekrutacji (e-mail lub telefonicznie).

W celu potwierdzenia swojego udziału w szkoleniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go do naszego biura faksem pod numer: 071 796 30 00 w. 20 lub na nasz adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Liczba miejsc ograniczona.
 
Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem telefonu:  071 780 90 79. Osobą odpowiedzialną za organizację szkolenia jest Joanna Kowalska.

Pliki do pobrania:
Program szkolenia
Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy również do korzystania z bezpłatnych usług doradczych dotyczących m.in. dopracowania koncepcji projektowej czy konsultacji przygotowanego wniosku.


  online cash advance . But it is worth noting that these tests were carried out on the blood cells. Therefore, it's too early to say about scientific evidence of Viagra influence on blood clots.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad