POKL - Konferencja "Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń"

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Konferencja "Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń"

Konferencja "Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń"

Drukuj
Email
Piątek, 09 Listopad 2012 15:12
Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej serdecznie zapraszają na konferencję regionalną Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń
Termin: 15 listopada 2012 r.
Miejsce: Hotel Orbis Wrocław,
ul. Powstańców Śląskich 7, Wrocław

Celem konferencji jest promocja aktywności zawodowej kobiet i mężczyzn w wieku 50+ oraz wsparcie działań na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej tych osób - zwłaszcza w aspekcie regionalnym.
 
Konferencja realizowana jest w ramach projektu systemowego pn.: Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+", Priorytet I PO KL, Działanie 1.1 i wpisuje się w cykl działań o charakterze ogólnopolskim na rzecz promocji idei aktywności zawodowej kobiet i mężczyzn w wieku 50+.

Konferencja adresowana jest w szczególności do przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej, instytucji rynku pracy, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, środowisk naukowych, organizacji pozarządowych i przedstawicieli mediów.
 
Uczestnikami konferencji będą m.in. przedstawiciele władz lokalnych, jednostek instytucji rynku pracy, realizatorzy projektów wspierających osoby w wieku 50+, a także firmy oraz instytucje stosujące politykę zarządzania wiekiem w regionie.

Konferencja odbędzie się z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Prosimy o rejestrację do 13 listopada 2012 r., za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, znajdującego się na stronie internetowej projektu www.50plus.gov.pl

Konferencja jest bezpłatna.
  SSLTimeout.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad