POKL - Konferencja "Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń"

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Konferencja "Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń"

Konferencja "Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń"

Drukuj
Email
Piątek, 09 Listopad 2012 15:12
Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej serdecznie zapraszają na konferencję regionalną Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń
Termin: 15 listopada 2012 r.
Miejsce: Hotel Orbis Wrocław,
ul. Powstańców Śląskich 7, Wrocław

Celem konferencji jest promocja aktywności zawodowej kobiet i mężczyzn w wieku 50+ oraz wsparcie działań na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej tych osób - zwłaszcza w aspekcie regionalnym.
 
Konferencja realizowana jest w ramach projektu systemowego pn.: Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+", Priorytet I PO KL, Działanie 1.1 i wpisuje się w cykl działań o charakterze ogólnopolskim na rzecz promocji idei aktywności zawodowej kobiet i mężczyzn w wieku 50+.

Konferencja adresowana jest w szczególności do przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej, instytucji rynku pracy, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, środowisk naukowych, organizacji pozarządowych i przedstawicieli mediów.
 
Uczestnikami konferencji będą m.in. przedstawiciele władz lokalnych, jednostek instytucji rynku pracy, realizatorzy projektów wspierających osoby w wieku 50+, a także firmy oraz instytucje stosujące politykę zarządzania wiekiem w regionie.

Konferencja odbędzie się z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Prosimy o rejestrację do 13 listopada 2012 r., za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, znajdującego się na stronie internetowej projektu www.50plus.gov.pl

Konferencja jest bezpłatna.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad