POKL - Partner do projektu poszukiwany - Flandria

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Partner do projektu poszukiwany - Flandria

Partner do projektu poszukiwany - Flandria

Drukuj
Email
Piątek, 15 Marzec 2013 16:18
Projekt flandryjskiej Agencji ds. Szkoleń i Edukacji Przedsiębiorców ma na celu benchmarking najlepszych praktyk w rozruchu i systemie wsparcia przedsiębiorstw zakładanych przez migrantów/imigrantów w krajach UE w celu opracowania modelu szkolnictwa zawodowego trenerów i ludzi ze społeczności, którzy działają jako nieformalni doradcy; w ten sposób mogliby działać jako certyfikowani trenerzy dedykowani start-up’om w swojej społeczności (mniejszości) etnicznej. W ten sposób mogą oni działać jako łącznik między tymi mniejszościami a urzędami. Głównym celem projektu będzie również stworzenie platformy dla migrantów i ściślejsze powiązanie między szkolnictwem zawodowym i imigrantami.
Projekt pt. “Intercultural Entrepreneurship: Professional starters & business support by Q-label accreditation” skierowany jest do osób samozatrudnionych, w szczególności do imigrantów.

Planowane działania w ramach współpracy ponadnarodowej obejmują m.in. wymianę dostępnych badań i analiz w tym obszarze, wizyty studyjne, seminaria, konferencje, warsztaty, peer reviews, możliwość adaptacji i/lub wypracowania nowych rozwiązań jak i konsultacje i wymianę certyfikowanych trenerów ds. start up’ów i starterów.

Oczekiwane efekty współpracy ponadnarodowej to: wypracowanie flandryjskiego modelu wsparcia szkoleniowego skierowanego do trenerów i ludzi z tamtejszej społeczności.

Realizacja projektu i w jego ramach współpracy ponadnarodowej planowana jest w okresie od maja 2013 do listopada 2014.

Dokładniejsze informacje znajdują się w załączonej fiszce projektowej - pobierz plik

W sprawie szczegółów związanych ze współpracą w ww. projekcie, prosimy o kontakt bezpośrednio z realizatorem przedsięwzięcia z Belgii, wskazanym w fiszce projektowej:

Antonio Georgopalis, +32 497 59 34 00,

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.syntravlaanderen.be
  pay day loans . Of course, the choice is not that easy, as there exist great number of different preparations. Notwithstanding, Buy Cialis is the one that definitely differs from all other products.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad