POKL - Belgijski projektodawca Uhasselt-CTL poszukuje partnerów zagranicznych do współpracy

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Belgijski projektodawca Uhasselt-CTL poszukuje partnerów zagranicznych do współpracy

Belgijski projektodawca Uhasselt-CTL poszukuje partnerów zagranicznych do współpracy

Drukuj
Email
Poniedziałek, 18 Marzec 2013 09:29
Projekt instytutu badawczego belgijskiej uczelni Uhasselt-CTL ma na celu przygotowanie modułu szkolenia e-learningowego w języku angielskim jako języku docelowym dla studentów biorących udział w europejskich wymianach międzyuczelnianych (jak np. w ramach programu Erasmus).

Projekt pt. e-Language and Culture training for Polish Students (LaCuPoSt) skierowany jest do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, w tym osób w trakcie nauki oraz młodych (poniżej 25 r.ż.).

Planowane działania w ramach współpracy ponadnarodowej obejmują m.in. wprowadzenie do wyników badań na temat 3 istniejących modułów szkoleniowych (polsko – niemieckiego, polsko-francuskiego oraz polsko-holenderskiego), kurs dot. koncepcji szkoleń typu blended learning przeprowadzanych przez CTL-UHasselt, dalszy rozwój istniejących modułów językowych i kulturowych, wypracowanie modułu polsko-angielskiego na zasadzie wspomnianych 3 modułów.

Oczekiwane efekty współpracy ponadnarodowej to: dokładna wiedza wśród nauczycieli na temat założeń szkoleń typu blended learning w celu włączenia ich z sukcesem w krótkim czasie do szkoleń/kursów/ programów nauczania w Polsce, a także rozszerzone kursy e-learningowe z zakresu „język i kultura” typu blended learning w 3 modułach (polsko – niemieckim, polsko-francuskim oraz polsko-holenderskim) oraz stworzony nowy moduł polsko-angielski.

Realizacja projektu i w jego ramach współpracy ponadnarodowej planowana jest w okresie od września 2013 do września 2015.

Dokładniejsze informacje znajdują się w załączonej fiszce projektowej - pobierz plik

W sprawie szczegółów związanych ze współpracą w ww. projekcie, prosimy o kontakt bezpośrednio z realizatorem przedsięwzięcia z Belgii, wskazanym w fiszce projektowej:

Martine Verjans,

tel.: 0032 11 26 86 86,

e-mail: martine.verjans@uhasselt.be, www.uhasselt.be/ctl.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad