POKL - Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS

Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS

Drukuj
Email
Wtorek, 09 Kwiecień 2013 10:33
Szanowni Państwo,
Dolnoślaski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza przedstawicieli OPS-ów, PCPR-ów oraz DOPS (uwzględnionych na liście Wrocław - pobierz plik) na spotkanie informacyjne pt. Zmiany w zakresie rozliczania wniosków o płatność przez Beneficjentów Systemowych w ramach Działania 7.1 POKL. 18 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu w godz. 9.30-14.00

Na spotkanie zapraszamy po jednym przedstawicielu instytucji (osobę zajmującą się przygotowywaniem wniosków o płatność).
W celu przyjęcia zgłoszenia na spotkanie proszę o wypełnienie i wysłanie do dnia 12 kwietnia br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy - pobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 15 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie OPS/PCPR - Wrocław”. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie uzupełnione o szczegółowe informacje dotyczące miejsca realizacji spotkania informacyjnego.

Przedstawicielie pozostałych OPS-ów i PCPR-ów (lista Legnica - pobierz plik) zostaną w najbliższym czasie zaproszeni na spotkanie, które zostanie zorganizowane 9 maja 2013 r. w Legnicy.

W przypadku pytań proszę o kontakt z Panem Pawłem Packiem pod numerem telefonu 71/ 39-74-111.

  There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. If you have already decided to take Generic Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad