POKL - Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS

Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS

Drukuj
Email
Wtorek, 09 Kwiecień 2013 10:33
Szanowni Państwo,
Dolnoślaski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza przedstawicieli OPS-ów, PCPR-ów oraz DOPS (uwzględnionych na liście Wrocław - pobierz plik) na spotkanie informacyjne pt. Zmiany w zakresie rozliczania wniosków o płatność przez Beneficjentów Systemowych w ramach Działania 7.1 POKL. 18 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu w godz. 9.30-14.00

Na spotkanie zapraszamy po jednym przedstawicielu instytucji (osobę zajmującą się przygotowywaniem wniosków o płatność).
W celu przyjęcia zgłoszenia na spotkanie proszę o wypełnienie i wysłanie do dnia 12 kwietnia br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy - pobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 15 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie OPS/PCPR - Wrocław”. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie uzupełnione o szczegółowe informacje dotyczące miejsca realizacji spotkania informacyjnego.

Przedstawicielie pozostałych OPS-ów i PCPR-ów (lista Legnica - pobierz plik) zostaną w najbliższym czasie zaproszeni na spotkanie, które zostanie zorganizowane 9 maja 2013 r. w Legnicy.

W przypadku pytań proszę o kontakt z Panem Pawłem Packiem pod numerem telefonu 71/ 39-74-111.

  Most online loan lenders allow getting Payday Loans New Jersey without visiting a bank, straight to your bank account. If you have already decided to take Generic Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad