POKL - Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS - Legnica 9 maja 2013r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS - Legnica 9 maja 2013r.

Spotkanie informacyjne dla OPS-ów, PCPR-ów i DOPS - Legnica 9 maja 2013r.

Drukuj
Email
Czwartek, 18 Kwiecień 2013 10:19
Szanowni Państwo,

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza przedstawicieli OPS-ów, PCPR-ów oraz DOPS (uwzględnionych na liście Legnica - pobierz plik) na spotkanie informacyjne pt. Zmiany w zakresie rozliczania wniosków o płatność przez Beneficjentów Systemowych w ramach Działania 7.1 POKL. 9 maja 2013 r. w Legnicy w godz. 9.30-14.00


Na spotkanie zapraszamy po jednym przedstawicielu instytucji (osobę zajmującą się przygotowywaniem wniosków o płatność).

W celu przyjęcia zgłoszenia na spotkanie proszę o wypełnienie i wysłanie do dnia 25 kwietnia br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. formularza zgłoszeniowego, który dodatkowo można uzupełnić o pytania na spotkanie.

Formularz zgłoszeniowy - pobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 26 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie OPS/PCPR - Legnica”. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie uzupełnione o szczegółowe informacje dotyczące miejsca realizacji spotkania informacyjnego.

W przypadku pytań proszę o kontakt z Panem Marcinem Taraszczukiem pod numerem telefonu 71/ 39-74-113.

  Illinois Loans Online should not be obtained by people who do not have the capacity to repay the lenders. On the global pharmaceutical market this medicine was issued in 2003 by two companies - Eli Lilly and ICOS. Initially, permission to sell Cialis was obtained in Europe, Australia, New Zealand.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad