POKL - Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne na temat Umowy Partnerstwa 2014-2020

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne na temat Umowy Partnerstwa 2014-2020

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne na temat Umowy Partnerstwa 2014-2020

Drukuj
Email
Poniedziałek, 22 Lipiec 2013 13:30
W związku z intensywnymi pracami nad przygotowaniem dokumentów dotyczących wdrażania perspektywy finansowej na lata 2014-2020, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne na temat Umowy Partnerstwa 2014-2020, które odbędzie się 29 lipca we Wrocławiu.
Umowa Partnerstwa przedstawia analizę potrzeb rozwojowych kraju, zróżnicowanie terytorialne i kluczowe bariery w kontekście Strategii Europa 2020, cele i priorytety działań w ujęciu tematycznym i terytorialnym wraz z podstawowymi wskaźnikami. Prezentuje również zakres finansowania działań z Polityki Spójności, Wspólnej Polityki Rolnej oraz Wspólnej Polityki Rybołówstwa. Dokument zawiera także układ programów na lata 2014-2020 oraz zarys systemu finansowania i wdrażania.
Do 30 sierpnia br. trwają konsultacje społeczne Umowy Partnerstwa, których celem jest zebranie opinii i uwag na temat kierunków wsparcia z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020, określonych w projekcie dokumentu. W konsultacjach społecznych mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką nowej perspektywy finansowej. Zgłaszaniu uwag do Umowy Partnerstwa służy aplikacja uruchomiona przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, dostępna pod adresem https://konsultacje.mrr.gov.pl/

Spotkanie ma na celu prezentację zakresu i założeń Umowy Partnerstwa; przedstawione zostaną także główne kierunki wsparcia w ramach nowego Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i stowarzyszeń oraz instytucji otoczenia biznesu.

Spotkanie odbędzie się 29 lipca 2013 r. we Wrocławiu w sali konferencyjnej przy ul. Dobrzyńskiej 21/23 (V piętro). Początek spotkania o godzinie 11.00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z podaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy reprezentowanej instytucji.

  The best way to go for you to know the credible Michigan Loans Online providers. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Order Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad