POKL - Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” 15.11.2013, MILICZ

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” 15.11.2013, MILICZ

Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” 15.11.2013, MILICZ

Drukuj
Email
Poniedziałek, 04 Listopad 2013 15:40
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na otwartą debatę kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy z kobietami aktywnymi zawodowo, która odbędzie się w dniu 15 listopada w Restauracji "Parkowa" przy ul. Piłsudskiego 2 w Miliczu.
Spotkanie zorganizowane dla wszystkich chętnych kobiet, a szczególnie dla kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy.
debatować będą Kobiety:

o sprawach ważnych i ważniejszych,
o problemach pojawiających się na rynku pracy,
o przeszkodach utrudniających podjęcie pracy,
jak również o dostępnych formach wsparcia.

Do debaty zaproszone zostaną kobiety aktywnie zawodowo, godzące role Mamy i Pracownika -  które chętnie opiszą swoją własną drogę na szczyt oraz udzielą
wskazówek i podpowiedzi uczestniczkom spotkania jak poradzić sobie z pojawiającymi się problemami.

Jednym z punktów programu będzie pokaz i doradztwo profesjonalnych ekspertów w dziedzinie makijażu, fryzjerstwa i stylizacji.
Specjaliści/wizażyści podpowiedzą jakie najczęściej błędy popełniamy w makijażu,w stylizacji włosów.

Dla wylosowanych uczestniczek będzie możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego makijażysty, fryzjera oraz stylisty,  którzy podkreślą ich indywidualne cechy urody!

Na spotkaniu będą obecni także doradcy zawodowi CIiPKZ, którzy pomogą zdiagnozować predyspozycje zawodowe oraz doradzą jak należy poruszać się po rynku pracy.

Ramowy program debatypobierz plik

Miejsce spotkania: Restauracja Parkowa, ul. Piłsudskiego 2, 56-300 Milicz
Start: 15 listopada 2013r. o godz. 10:00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres sebastian.stasiak@dwup.pl w terminie do 12 listopada 2013r. do godziny 12:00.

Formularz zgłoszeniowypobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie informacja do dnia 12 listopada br. do godziny 15:30 na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy.

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji konferencji jest Pan Sebastian Stasiak – Wydział Promocji i Informacji w DWUP, tel.71/39-74-113, e-mail: sebastian.stasiak@dwup.pl .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W DEBACIE
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad