POKL - Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli PUP

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli PUP

Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli PUP

Drukuj
Email
Czwartek, 14 Listopad 2013 10:42
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza przedstawicieli powiatowych urzędów pracy działających na terenie Dolnego Śląska, zaangażowanych w przygotowanie wniosków o dofinansowanie, wniosków o płatność oraz rozliczanie projektów systemowych realizowanych w ramach Poddziałania 6.1.3 PO KL na spotkanie informacyjne.

Spotkanie zostanie przeprowadzone 25 listopada br (poniedziałek) we Wrocławiu w godz. 9.30 -12.30 w Art Hotelu przy ul. Kiełbaśniczej 20.
Na spotkaniu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

- założenia dotyczące aplikowania o środki na realizację projektów systemowych w 2014r. na podstawie projektu RPD dla Poddziałania 6.1.3 PO KL,
- omówienie zmian wynikających z przyjęcia nowego dokumentu "Projekty systemowe powiatowych urzędów pracy w ramach POKL",   
- wnioski i spostrzeżenia płynące z przygotowywanych wniosków aplikacyjnych i wniosków o płatność oraz  z realizowanych kontroli projektów,
- wskazówki (przykłady projektów) dotyczące możliwości aplikowania o środki na realizację przez PUP projektów w ramach konkursów o dofinansowanie,
- wskazane możliwości współpracy w zakresie wymiany i wskazywania informacji o projektach, kursach i szkoleniach – realizowanych ze środków U.E.,
- ogólne zagadnienia dot. programów, które będą realizowane w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 w tym nowego RPO.

Agenda - pobierz plik

Formularz zgłoszeniowy na spotkaniepobierz plik

Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 20 listopada br.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) w terminie do 20 listopada br. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Pan artosz Pacześny - tel. 071 39 74 110 lub 111.

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana do dnia 21 listopada br na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem w spotkaniu zakwalifikowanych osób.
  signature loans . Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Order Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad