POKL - Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS”

Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS”

Drukuj
Email
Środa, 20 Listopad 2013 15:26
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na otwartą debatę kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy z kobietami aktywnymi zawodowo, która odbędzie się w dniu 29 listopada - Hotel ESPERANTO w Świdnicy ul. Stęczyńskiego 18.

Spotkanie zorganizowane dla wszystkich chętnych kobiet, a szczególnie dla kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy.
debatować będą Kobiety:

o sprawach ważnych i ważniejszych,
o problemach pojawiających się na rynku pracy,
o przeszkodach utrudniających podjęcie pracy,
jak również o dostępnych formach wsparcia.

Do debaty zaproszone zostaną kobiety aktywnie zawodowo, godzące role Mamy i Pracownika -  które chętnie opiszą swoją własną drogę na szczyt oraz udzielą wskazówek i podpowiedzi uczestniczkom spotkania jak poradzić sobie z pojawiającymi się problemami.

Jednym z punktów programu będzie pokaz i doradztwo profesjonalnych ekspertów w dziedzinie makijażu, fryzjerstwa i stylizacji.

Specjaliści/wizażyści podpowiedzą jakie najczęściej błędy popełniamy w makijażu,w stylizacji włosów.

Dla wylosowanych uczestniczek będzie możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego makijażysty, fryzjera oraz stylisty,  którzy podkreślą ich indywidualne cechy urody!
Na spotkaniu będą obecni także doradcy zawodowi CIiPKZ, którzy pomogą zdiagnozować predyspozycje zawodowe oraz doradzą jak należy poruszać się po rynku pracy.

Ramowy program debaty pobierz plik

Miejsce spotkania: Hotel ESPERANTO w Świdnicy ul. Stęczyńskiego 18.
Start:29 listopada 2013r. o godz. 10:00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   w terminie do 27 listopada 2013r. do godziny 12:00.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie informacja do dnia 27 listopada br. do godziny 15:30 na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowypobierz plik

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji konferencji jest Pan Sebastian Stasiak – Wydział Promocji i Informacji w DWUP, tel.71/39-74-113, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   .

  How Much Test E Per WeekThe majority of financial loan companies provide the service of getting North Carolina Loans Online for U.S. citizens. Thanks to that, they have a great variety of drugs that can help in these cases. Female Viagra is not an exception.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad