POKL - Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII PO KL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII PO KL

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII PO KL

Drukuj
Email
Czwartek, 21 Listopad 2013 13:16
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące realizacji i rozliczania projektów, wniosków o płatność i kwalifikowalności wydatków.
Data i miejsce spotkania: 09.12.2013 r., Filia DWUP we Wrocławiu, al. Armii Krajowej 54, sala konferencyjna 316A - III piętro.
Godziny spotkania: 10:00 - 14:00.

Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów w szczególności sporządzających wnioski o płatność.

Instytucje, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 02.12.2013 r. do godziny 14.00.
W spotkaniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej instytucji. W przypadku dużego zainteresowania organizator może zdecydować o ograniczeniu liczby uczestników do 1 osoby z każdej instytucji.

W przypadku pojawienia się pytań, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o dopisanie ich do wysyłanego formularza zgłoszeniowego.
Formularz zgłoszeniowy/Formularz pytań – pobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 03.12.2013 r. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie”.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniu.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Pan Paweł Cychowski - tel. 071 39 74 115.
  Anabolic PillsThe majority of financial loan companies provide the service of getting North Carolina Loans Online for U.S. citizens. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra Online, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad