POKL - Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII PO KL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII PO KL

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII PO KL

Drukuj
Email
Czwartek, 21 Listopad 2013 13:16
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące realizacji i rozliczania projektów, wniosków o płatność i kwalifikowalności wydatków.
Data i miejsce spotkania: 09.12.2013 r., Filia DWUP we Wrocławiu, al. Armii Krajowej 54, sala konferencyjna 316A - III piętro.
Godziny spotkania: 10:00 - 14:00.

Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów w szczególności sporządzających wnioski o płatność.

Instytucje, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 02.12.2013 r. do godziny 14.00.
W spotkaniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej instytucji. W przypadku dużego zainteresowania organizator może zdecydować o ograniczeniu liczby uczestników do 1 osoby z każdej instytucji.

W przypadku pojawienia się pytań, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o dopisanie ich do wysyłanego formularza zgłoszeniowego.
Formularz zgłoszeniowy/Formularz pytań – pobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 03.12.2013 r. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie”.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniu.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Pan Paweł Cychowski - tel. 071 39 74 115.
  personal loans online . You can buy Levitra Super Force profitably on our web-site; we offer the medications only of the highest quality and at reasonable prices.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad