POKL - Spotkanie informacyjne dla OPS i PCPR - Wrocław

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla OPS i PCPR - Wrocław

Spotkanie informacyjne dla OPS i PCPR - Wrocław

Drukuj
Email
Środa, 27 Listopad 2013 08:56
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie w ramach Poddziałania 7.1.1 i 7.1.2 PO KL dla przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie działających na terenie Dolnego Śląska, które zainteresowane są realizacją projektów systemowych w 2014 r.
Poruszane kwestie dotyczyć będą poprawnego sporządzania wniosku o dofinansowanie, w tym w szczególności budżetu projektu, kwalifikowalności wydatków oraz zasad udziału OPS/PCPR w realizacji projektów systemowych w 2014 r.

Na spotkanie zapraszamy:
• przedstawicieli PCPR/MOPS z następujących powiatów:
bolesławiecki, dzierżoniowski, głogowski, górowski, jaworski, jeleniogórski, m. Jelenia Góra,  górowski, kamiennogórski, kłodzki, legnicki, m. Legnica, lubański, lubiński, lwówecki, milicki, oleśnicki, oławski, polkowicki, strzeliński, średzki, świdnicki, trzebnicki, wałbrzyski, m. Wałbrzych, wołowski, wrocławski, m. Wrocław, ząbkowicki, złotoryjski, zgorzelecki
• przedstawicieli OPS z następujących gmin:
Duszniki Zdrój, Jordanów Śląski, Międzylesie, Ząbkowice Śląskie, Wisznia Mała, Syców.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia br. we Wrocławiu - Departament Spraw Społecznych UMWD, ul. Ostrowskiego 7 - sala nr 400.

Godziny spotkania: 10:00 - 14:00, rejestracja od godz. 9:30.

Formularz zgłoszeniowy na spotkaniepobierz plik

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wpisanie pytań na formularzu zgłoszeniowym.

Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 5 grudnia br.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) w terminie do 5 grudnia br. na adres e-mail: pawel.cychowski@dwup.pl

Biorąc pod uwagę poruszaną tematykę wskazane jest, aby w spotkaniach uczestniczyły osoby, które na co dzień zajmują się przygotowaniem wniosków o dofinansowanie / księgowością. Preferuje się udział 1 osoby z każdej instytucji, w wyjątkowych sytuacjach 2 osób. W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana do dnia 6 grudnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest pan Paweł Cychowski - tel. 071 39 74 115.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad