POKL - Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” - Wrocław, 13 grudnia 2013r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” - Wrocław, 13 grudnia 2013r.

Debata Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS” - Wrocław, 13 grudnia 2013r.

Drukuj
Email
Środa, 27 Listopad 2013 13:25
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na otwartą debatę kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy z kobietami aktywnymi zawodowo, która odbędzie się w dniu 13 grudnia - Hotel Jasek we Wrocławiu przy ul. Sułowskiej 39.

Spotkanie zorganizowane dla wszystkich chętnych kobiet, a szczególnie dla kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy.
debatować będą Kobiety:

o sprawach ważnych i ważniejszych,
o problemach pojawiających się na rynku pracy,
o przeszkodach utrudniających podjęcie pracy,
jak również o dostępnych formach wsparcia.

Do debaty zaproszone zostaną kobiety aktywnie zawodowo, godzące role Mamy i Pracownika -  które chętnie opiszą swoją własną drogę na szczyt oraz udzielą wskazówek i podpowiedzi uczestniczkom spotkania jak poradzić sobie z pojawiającymi się problemami.

Jednym z punktów programu będzie pokaz i doradztwo profesjonalnych ekspertów w dziedzinie makijażu, fryzjerstwa i stylizacji.

Specjaliści/wizażyści podpowiedzą jakie najczęściej błędy popełniamy w makijażu,w stylizacji włosów.

Dla wylosowanych uczestniczek będzie możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego makijażysty, fryzjera oraz stylisty,  którzy podkreślą ich indywidualne cechy urody!
Na spotkaniu będą obecni także doradcy zawodowi CIiPKZ, którzy pomogą zdiagnozować predyspozycje zawodowe oraz doradzą jak należy poruszać się po rynku pracy.

Ramowy program debaty –  pobierz plik

Miejsce spotkania: Hotel Jasek we Wrocławiu ul. Sułowska 39.
Start:13 grudnia 2013r. o godz. 10:00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres sebastian.stasiak@dwup.pl w terminie do 11 grudnia 2013r. do godziny 12:00.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie informacja do dnia 11 grudnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowypobierz plik

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji konferencji jest Pan Sebastian Stasiak – Wydział Promocji i Informacji w DWUP, tel.71/39-74-113, e-mail: sebastian.stasiak@dwup.pl   .

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad