POKL - Spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Poddziałania 9.6.2

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Poddziałania 9.6.2

Spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Poddziałania 9.6.2

Drukuj
Email
Poniedziałek, 17 Marzec 2014 12:07
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Poddziałania 9.6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące realizacji i rozliczania projektów, wniosków o płatność i kwalifikowalności wydatków.
Data i miejsce spotkania: 31.03.2014 r., Hotel Scandic Wrocław, ul. Piłsudskiego 49-57, Wrocław
Godziny spotkania: 10:00 - 14:00.

Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy w szczególności przedstawicieli instytucji, którzy na co dzień są zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów (sporządzających wnioski o płatność).
Instytucje, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy pawel.pacek@dwup.pl do dnia 26.03.2014r. (środa) do godziny 14.00.
W przypadku dużego zainteresowania organizator może zdecydować o ograniczeniu liczby uczestników do 1 osoby z każdej instytucji.

W przypadku pojawienia się pytań, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o dopisanie ich do wysyłanego formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy/Formularz pytańREKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 27.03.2014r. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie”.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniu.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Paweł Pacek - tel. 071 39 74 110/111.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad