POKL - Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi – Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi – Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku

Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi – Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku

Drukuj
Email
Środa, 07 Maj 2014 10:28
Szanowni Państwo,

przypominamy, że trwa konkurs pn. „Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi – Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku”, którego przedmiotem jest wyłonienie najlepszych projektów konkursowych i systemowych (z)realizowanych na Dolnym Śląsku w ramach każdego z Priorytetów komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o informację mailową na adres katarzyna.sztandera@umwd.pl kto z Państwa Beneficjentów planuje złożenie dokumentów i udział w konkursie.

UWAGA!
Projekty zgłoszone do Konkursu mogą być zakończone lub w trakcie realizacji (stopień realizacji na dzień zgłoszenia do Konkursu musi wynosić co najmniej 60% postępu rzeczowego oraz co najmniej 60% postępu finansowego).

Inicjatywa ta ma na celu popularyzowanie wiedzy o Europejskim Funduszu Społecznym wśród mieszkańców regionu oraz promowanie dobrych praktyk poprzez wyłonienie najlepszych projektów PO KL na terenie Dolnego Śląska w ramach czterech Priorytetów komponentu regionalnego.

Szczegółowe zasady zgłaszania projektów do udziału w Konkursie oraz przyznawania tytułów zostały ujęte w Regulaminie Konkursu oraz Regulaminie Pracy Komisji Konkursowej do pobrania na stronie internetowej www.efs.dolnyslask.pl w zakładce Konkurs „Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku”.

Formularze zgłoszeniowe należy nadsyłać do siedziby organizatora do 28 maja 2014 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do 29 sierpnia 2014 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy promocja.efs@dolnyslask.pl lub telefonicznie: 71/ 776 98 48.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad