POKL - Wystawy i eventy promocyjno-artystyczne - Milicz i Wrocław

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Wystawy i eventy promocyjno-artystyczne - Milicz i Wrocław

Wystawy i eventy promocyjno-artystyczne - Milicz i Wrocław

Drukuj
Email
Wtorek, 16 Wrzesień 2014 12:45
W dniu 12.09.2014 we Wrocławiu i 14.09.2014 w Miliczu Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zorganizował eventy promocyjno-artystyczne popularyzujące i upowszechniające wiedzę na temat Unii Europejskiej i Europejskiego Funduszu Społecznego wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego.
Z myślą o dorosłych w trakcie każdego z organizowanych eventów funkcjonował mobilny Punkt Informacyjny ds. PO KL, w którym można było się dowiedzieć m.in. jak wziąć udział w projektach unijnych i otrzymać wsparcie w postaci szkoleń, kursów czy doradztwa oraz jak uzyskać środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Osoby zainteresowane tematyką projektów unijnych otrzymały materiały informacyjne i promocyjne dotyczące PO KL.
W programie eventów, oprócz wspomnianych działań promocyjno-informacyjnych, miały miejsce następujące atrakcje skierowane głównie do dzieci i młodzieży:

• pokaz oraz nauka puszczania dużych baniek mydlanych
• malowanie twarzy uczestnikom imprezy
• pokaz artystycznego skręcania baloników wężowych
• zabawy sportowo-zręcznościowe
• konkurs wiedzy o Unii Europejskiej wraz z upominkami
• pokaz miotania ogniem
• naukę chodu na szczudłach.
Podczas imprezy, która odbyła się na wrocławskim Rynku, Dagmarze Adamus została wręczona nagroda za zajęcie II miejsca w zorganizowanym przez DWUP Konkursie fotograficznym "Dolny Śląsk w Unii Europejskiej"Dodatkową atrakcją towarzyszącą wrocławskiej imprezie była wystawa, której celem było upowszechnienie i promocja efektów realizacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku w obszarach wdrażanych przez DWUP, takich jak aktywizacja zawodowa, integracja społeczna, adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw oraz kształcenie ustawiczne mieszkańców w regionie.

Eventy cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony dorosłych jak i najmłodszych mieszkańców naszego województwa co dokumentują powyższe zdjęcia.

Na tej stronie znajdą Państwo terminy kolejnych wystaw promujących efekty realizacji POKL na Dolnym Śląsku.  Informacje o kolejnych eventach dostępne są tutaj
  The majority of financial loan companies provide the service of getting North Carolina Loans Online for U.S. citizens. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad