POKL - Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli OPS i PCPR dot. zamykania projektów systemowych – Wałbrzych/Wrocław

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli OPS i PCPR dot. zamykania projektów systemowych – Wałbrzych/Wrocław

Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli OPS i PCPR dot. zamykania projektów systemowych – Wałbrzych/Wrocław

Drukuj
Email
Poniedziałek, 03 Listopad 2014 15:46
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkania informacyjne (Wałbrzych – 25 listopada br., Wrocław – 2 grudnia br.) dla przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej oraz powiatowych centrów pomocy rodzinie realizujących  projekty systemowe w ramach Działania 7.1 PO KL na terenie Dolnego Śląska, dotyczące zagadnień związanych z zamykaniem projektów systemowych.


Przedstawicieli OPS/PCPR  z powiatów: ząbkowicki, dzierżoniowski, świdnicki, wałbrzyski, m.Wałbrzych, kamiennogórski, kłodzki, jaworski, złotoryjski, lwówecki, lubański, zgorzelecki  zapraszamy na spotkanie informacyjne w Wałbrzychu, które zostanie zorganizowane dnia 25 listopada 2014r., w godz. 10.00.-14.00 w  Hotelu Aqua Zdrój przy ul. Ratuszowej 6.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie – pobierz plik
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 17 listopada br.

Przedstawicieli OPS/PCPR  z powiatów: milicki, trzebnicki, oleśnicki, oławski, wrocławski, m. Wrocław, strzeliński, średzki, wołowski, górowski, lubiński, polkowicki, głogowski, bolesławiecki, legnicki oraz m.Legnica, zapraszamy na spotkanie informacyjne we Wrocławiu, które zostanie zorganizowane dnia 2 grudnia 2014r., w godz. 10.00-14.00 w  Hotelu Quality System przy al. Marcina Kromera 16.
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie – pobierz plik
Termin nadsyłania zgłoszeń rekrutacyjnych – do 17 listopada br.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkań informacyjnych, prosimy o ich wpisanie na formularzu zgłoszeniowym.

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób zgłoszonych z danej instytucji i zakończenia rekrutacji na spotkania przed 17 listopada br.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza właściwego dla danego spotkania formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną (jako załącznik) w terminie do 17 listopada  br. na adres e-mail: malgorzata.majka@dwup.pl

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem jest Pani Małgorzata Majka-Ciepły  - tel. 071 39 74 110 lub 111.
Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana do dnia 18 listopada br na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.
Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad