POKL - Debata "Walka z bezrobociem młodych w UE i w Polsce"

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Debata "Walka z bezrobociem młodych w UE i w Polsce"

Debata "Walka z bezrobociem młodych w UE i w Polsce"

Drukuj
Email
Czwartek, 13 Listopad 2014 13:56
Szanowni Państwo,

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej w Polsce z siedzibą we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić Państwa na specjalne wydarzenie poświęcone tematyce walki z bezrobociem młodych w UE i w Polsce, które odbędzie się w dniu 19 listopada 2014 r. w Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław , sala 11.
Najważniejszym punktem programowym będzie debata z udziałem zaproszonych gości specjalnych pt. "Walka z bezrobociem młodych w UE i w Polsce", która rozpocznie się o godzinie 12:15.

Pragniemy, aby przedmiotowa debata miała praktyczny wymiar i była punktem styku wielu opinii i analiz dotyczących dostępności rynku pracy dla młodych ludzi. Z tego względu do grona prelegentów zaproszeni zostali reprezentanci wielu środowisk, m.in. eksperta Komisji Europejskiej, przedstawiciela Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przedstawiciela pracodawców, reprezentanta Uczelni Wyższej oraz przedstawiciela osób młodych. Debacie będą towarzyszyły warsztaty merytoryczne wyczerpujące tematykę m.in. programu Gwarancja dla Młodych, ERASMUS+, sieci EURES, pracy w strukturach UE.

Całe przedsięwzięcie służy upowszechnianiu informacji na temat działań, jakie podejmuje Komisja Europejska w ramach walki z bezrobociem osób młodych w Polsce i w całej UE. Pragniemy, aby młodzi ludzie w trakcie zaplanowanych spotkań mogli zdobyć praktyczne informacje i umiejętności przydatne w trakcie poszukiwania  pracy.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj  
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad