POKL - Spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Działania 9.6. PO KL - Wrocław,17 kwietnia 2015 r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Działania 9.6. PO KL - Wrocław,17 kwietnia 2015 r.

Spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Działania 9.6. PO KL - Wrocław,17 kwietnia 2015 r.

Drukuj
Email
Środa, 08 Kwiecień 2015 08:30
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty konkursowe w ramach Działania 9.6. Programu Kapitał Ludzki.

Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące realizacji i rozliczania projektów, wniosków o płatność i kwalifikowalności wydatków oraz zagadnienia związane z zamykaniem projektów konkursowych.
Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy w szczególności przedstawicieli instytucji, którzy na co dzień są zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów (sporządzających wnioski o płatność).

Data i miejsce spotkania: 17.04.2015r.
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Filia we Wrocławiu,
al. Armii Krajowej 54, sala 306 (III piętro)
Godziny spotkania: 10:00 - 14:00.
Przedstawicieli instytucji, zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie  formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: pawel.pacek@dwup.pl do dnia 13.04.2015r.

Formularz zgłoszeniowy/Formularz pytań (spotkanie 17.04.2015r.) – pobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie na adres e-mail, z którego wysłano odpowiedni formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie 17.04.2015r.”.

W przypadku pojawienia się pytań, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o dopisanie ich do wysyłanego formularza zgłoszeniowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, przy czym organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych dodatkowych opłat np. związanych z dojazdem/zakwaterowaniem uczestników spotkania.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniami jest Pan Paweł Pacek - tel. 071 39 74 110/111.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad