POKL - III edycja konkursu na Innowacje Społeczne

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności III edycja konkursu na Innowacje Społeczne

III edycja konkursu na Innowacje Społeczne

Drukuj
Email
Środa, 29 Kwiecień 2015 13:50
23 marca w Gdańsku Komisja Europejska zainaugurowała trzecią edycję Konkursu na Innowacje Społeczne. Celem konkursu jest poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju dla Europy.
Komisja Europejska oczekuje zgłoszeń osób, firm i organizacji, które podejmują się realizacji wyzwań społecznych i chcą kształtować otaczając rzeczywistość. Szczególnie mile widziane są pomysły związane z popularyzacją ekonomii społecznej, ekonomii dzielenia się oraz wprowadzaniem rozwiązań zrównoważonych społeczne i ekologicznie. Dopuszczalne są zgłoszenia zarówno już rozwijanych inicjatyw, jak i początkujących start-upów znajdujących się w fazie testowania.

Konkurs trwa do 8 maja br. Po ocenie zgłoszeń przez jury, do trzech najwyżej ocenionych innowatorów trafią nagrody w wysokości 50 000 euro. W dwóch poprzednich edycjach wśród zwycięzców nie było Polaków, choć w naszym kraju pojawia się coraz więcej rozwiązań i pomysłów biznesowych, których modele mogą służyć za wzór w krajach Unii Europejskiej. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje, tak jak i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej Komisji Europejskiej.
  loans online . http://www.nak.org/pay/

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad