POKL - III edycja konkursu na Innowacje Społeczne

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności III edycja konkursu na Innowacje Społeczne

III edycja konkursu na Innowacje Społeczne

Drukuj
Email
Środa, 29 Kwiecień 2015 13:50
23 marca w Gdańsku Komisja Europejska zainaugurowała trzecią edycję Konkursu na Innowacje Społeczne. Celem konkursu jest poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju dla Europy.
Komisja Europejska oczekuje zgłoszeń osób, firm i organizacji, które podejmują się realizacji wyzwań społecznych i chcą kształtować otaczając rzeczywistość. Szczególnie mile widziane są pomysły związane z popularyzacją ekonomii społecznej, ekonomii dzielenia się oraz wprowadzaniem rozwiązań zrównoważonych społeczne i ekologicznie. Dopuszczalne są zgłoszenia zarówno już rozwijanych inicjatyw, jak i początkujących start-upów znajdujących się w fazie testowania.

Konkurs trwa do 8 maja br. Po ocenie zgłoszeń przez jury, do trzech najwyżej ocenionych innowatorów trafią nagrody w wysokości 50 000 euro. W dwóch poprzednich edycjach wśród zwycięzców nie było Polaków, choć w naszym kraju pojawia się coraz więcej rozwiązań i pomysłów biznesowych, których modele mogą służyć za wzór w krajach Unii Europejskiej. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje, tak jak i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej Komisji Europejskiej.
  In particular, Payday Loans Texas can cater to the needs of its residents.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad