POKL - Spotkanie informacyjne dot. realizacji projektu badawczego „Obserwatorium Dolnośląskiego Rynku Pracy i Edukacji”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Spotkanie informacyjne dot. realizacji projektu badawczego „Obserwatorium Dolnośląskiego Rynku Pracy i Edukacji”

Drukuj
Email
Wtorek, 22 Grudzień 2009 10:14
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektu badawczego pn.: „Obserwatorium Dolnośląskiego Rynku Pracy i Edukacji”
współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałanie 6.1.2 Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie.

Spotkanie odbędzie się dnia 7 stycznia 2010 r.  w Filii DWUP we Wrocławiu przy ul. Armii Krajowej 54 – sala konferencyjna nr 306 (III piętro) – w godz.: od 10.00  do 12.00.

Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia projektu „Obserwatorium Dolnośląskiego Rynku Pracy i Edukacji” realizowanego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu w trybie systemowym, jako projekt własny. Omówione zostaną między innymi cele projektu, działania przewidziane do realizacji w ramach projektu oraz planowany harmonogram realizacji projektu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w terminie do dnia 4.01.2010 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu otrzymacie Państwo do dnia 5.01.2010r. na adres e-mailowy, z którego przesłano zgłoszenie.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz
  The majority of financial loan companies provide the service of getting North Carolina Loans Online for U.S. citizens. If you have already decided to take Generic Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad