POKL - Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podstawami aplikowania o środki w ramach POKL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podstawami aplikowania o środki w ramach POKL

Drukuj
Email
Poniedziałek, 11 Styczeń 2010 12:46
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu – instytucja wdrażająca/Instytucja Pośrednicząca II stopnia planuje przeprowadzenie spotkania informacyjnego o charakterze warsztatu dla osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem organizacji warsztatu jest pozyskanie wiedzy dotyczącej umiejętności posługiwania się aplikacją Generator Wniosków Aplikacyjnych oraz wyszukiwania interpretacji i informacji niezbędnych do samodzielnego aplikowania o dofinansowanie realizacji projektu w ramach PO KL.
Spotkanie odbędzie się we wrocławskiej filii Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy przy ul. Armii Krajowej 54 we Wrocławiu w dniu 26 stycznia 2010 r.

W związku z powyższym  prosimy osoby zainteresowane  uczestnictwem w w/w spotkaniu o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 stycznia br. na adres malgorzata.majka@dwup.pl. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 22 stycznia br. na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

O szczegółach dotyczących spotkania informacyjnego zostaną Państwo powiadomieni w najbliższym czasie.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad