POKL - Bezpłatne szkolenia dla OPS-ów - ROEFS Wrocław

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Bezpłatne szkolenia dla OPS-ów - ROEFS Wrocław

Drukuj
Email
Piątek, 22 Styczeń 2010 11:04
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego we Wrocławiu zaprasza przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej ( z terenu powiatów: m. Wrocław, wrocławskiego, średzkiego, oleśnickiego, milickiego, milickiego, trzebnickiego, wołowskiego, górowskiego, strzelińskiego i oławskiego) do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach. 

Szkolenie pt. „Tworzenie projektów systemowych Ośrodków Pomocy Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.” (Szkolenie skierowane w szczególności do przedstawicieli OPS-ów, które nie aplikowały jeszcze o środki w ramach projektów systemowych PO KL)
- 26-27 stycznia 2010r., Wrocław
Zgłoszenia na szkolenie  „Tworzenie projektów systemowych Ośrodków Pomocy Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki” przyjmowane są do 25 stycznia 2010r. do godz. 12
Karta zgłoszeniowa - pobierz

Szkolenie pt. ”Zasada równości szans kobiet i mężczyzn. Standard minimum w projektach systemowych Ośrodków Pomocy Społecznej”.
- 12 lutego 2010 r.,  Wrocław
- 17 lutego 2010 r.,  Wrocław
Zgłoszenia na szkolenia „Zasada równości szans kobiet i mężczyzn. Standard Minimum we wnioskach POKL”  przyjmowane są do 4 lutego 2010r. 
Karta zgłoszeniowa - pobierz

Aby wziąć udział w szkoleniu należy  wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać pod numer faksu: (071) 796 30 00 wew. 20 lub na adres e-mail: szkolenia_wroclaw@roefs.pl
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad