POKL - Ruszyły zapisy na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców MSP

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Ruszyły zapisy na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców MSP

Drukuj
Email
Środa, 17 Marzec 2010 09:18
Dlaczego warto inwestować w szkolenia pracowników?

O tym, jak przełożyć efekty szkoleń pracowników na zyski firm, rozmawiać będą specjaliści z branży szkoleniowej, przedstawiciele biznesu oraz instytucji zajmujących się pozyskiwaniem i zarządzaniem funduszami unijnymi. 31 marca o godzinie 12.00  w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. Fabrycznej 29 – 31 we Wrocławiu odbędzie się debata „Dlaczego warto inwestować w szkolenia pracowników” oraz bezpłatne konsultacje eksperckie dla przedsiębiorców MSP.

Wrocławskie spotkanie dla przedsiębiorców MSP będzie się składać z dwóch części: debaty oraz konsultacji z ekspertami w zakresie szkoleń i funduszy unijnych.
W trakcie debaty reprezentanci świata biznesu, nauki i władz lokalnych będą rozmawiać o tym, jak szkolić, by zwiększyć konkurencyjność firmy i gdzie szukać funduszy unijnych na szkolenia.

Punkty informacyjne

W drugiej części spotkania, przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać z usług punktów informacyjnych.
Punkt Informacyjny Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprezentuje projekty współfinansowane ze środków EFS, poprawne wnioskowanie o dofinansowanie i kalendarium konkursów.
W punkcie Biura Projektów Europejskich Wyższej Szkoły Bankowej przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać o praktyce wnioskowania o środki unijne. Eksperci WSB opowiedzą również o możliwościach korzystania z dofinansowanych szkoleń w ramach istniejących projektów.
Konsultanci firmy Profes podzielą się doświadczeniem w zakresie planowania szkoleń, wpisanych w potrzeby firmy. Przedsiębiorcy będą mogli poznać zasady projektowania szkoleń dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz rolę analizy potrzeb szkoleniowych i ewaluacji projektów.

Zapisy już trwają

Aby zapisać się na debatę, wystarczy przesłać mailem zgłoszenie na adres debaty@inwestycjawkadry.pl najpóźniej do  28 marca 2010 r. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika, nazwę firmy oraz dane kontaktowe. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Kampania ogólnopolska

Debata jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej „Szkolenia – to się opłaca!”, realizowanej na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Kampania jest największą, jak do tej pory, akcją tego typu w Polsce. Trwać będzie do końca czerwca 2011 r. Jej głównym celem  jest zwrócenie uwagi przedsiębiorców na konieczność inwestowania w kadry oraz motywowanie ich do podejmowania konkretnych działań, zmierzających do podnoszenia kompetencji zawodowych pracowników. W ramach kampanii ogłoszono akcję „2010 rokiem inwestycji w kadry”. Honorowy patronat nad nią objął Pan Waldemar Pawlak, Wicepremier, Minister Gospodarki. Patronem merytorycznym jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”.

Osoba do kontaktu:
Maria Tarasek
Biuro Prasowe Projektu               
tel. +48 695 895 569                   
e-mail: maria.tarasek@inwestycjawkadry.pl

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad