POKL - Szkolenie dla realizatorów projektów w ramach Priorytetu VIII - Działanie 8.1

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Szkolenie dla realizatorów projektów w ramach Priorytetu VIII - Działanie 8.1

Drukuj
Email
Poniedziałek, 07 Czerwiec 2010 10:37
Pragniemy poinformować, iż Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu organizuje spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VIII (Działanie 8.1) Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące rozliczania realizowanych projektów, a w szczególności sporządzania wniosków o płatność.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu 16 czerwca 2010r. we Wrocławiu.

Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są  zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów w szczególności sporządzających wnioski o płatność.
Instytucje, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 11 czerwca br.
Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 14 czerwca br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące spotkania.
Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie  jednej osoby z instytucji.
Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem  jest Pani Małgorzata Majka-Bilińska - tel. 071 39 74 114.
  Oral T BolDo you need Missouri Loans Online as soon as possible? But it is worth noting that these tests were carried out on the blood cells. Therefore, it's too early to say about scientific evidence of Viagra No RX influence on blood clots.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad