POKL - Szkolenie dla realizatorów projektów w ramach Priorytetu VIII - Działanie 8.1

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Szkolenie dla realizatorów projektów w ramach Priorytetu VIII - Działanie 8.1

Drukuj
Email
Poniedziałek, 07 Czerwiec 2010 10:37
Pragniemy poinformować, iż Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu organizuje spotkanie informacyjne dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VIII (Działanie 8.1) Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące rozliczania realizowanych projektów, a w szczególności sporządzania wniosków o płatność.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu 16 czerwca 2010r. we Wrocławiu.

Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są  zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów w szczególności sporządzających wnioski o płatność.
Instytucje, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: malgorzata.majka@dwup.pl do dnia 11 czerwca br.
Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 14 czerwca br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące spotkania.
Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie  jednej osoby z instytucji.
Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem  jest Pani Małgorzata Majka-Bilińska - tel. 071 39 74 114.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad