POKL - Warsztaty - Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji - podstawy aplikowania o środki

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Warsztaty - Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji - podstawy aplikowania o środki

Drukuj
Email
Wtorek, 08 Czerwiec 2010 12:42
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu – planuje przeprowadzenie spotkania w formie warsztatu dla osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w konkursie z zakresu "Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji" w ramach Działania 7.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem organizacji warsztatu jest przekazanie wiedzy i umiejętności posługiwania się aplikacją Generator Wniosków Aplikacyjnych oraz wyszukiwania interpretacji i informacji niezbędnych do samodzielnego aplikowania o dofinansowanie realizacji projektu w ramach PO KL.

Warsztaty odbędą się dnia 22 czerwca 2010 r.(w godzinach 10-14) w siedzibie wrocławskiej filii Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy przy al. Armii Krajowej 54.

Osoby zainteresowane  uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 czerwca br. na adres malgorzata.majka@dwup.pl.

Formularz zgłoszeniowy - rekrutacja zakończona

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 17 czerwca br. na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad