POKL - Warsztaty - Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji - podstawy aplikowania o środki

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Warsztaty - Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji - podstawy aplikowania o środki

Drukuj
Email
Wtorek, 08 Czerwiec 2010 12:42
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu – planuje przeprowadzenie spotkania w formie warsztatu dla osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w konkursie z zakresu "Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji" w ramach Działania 7.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem organizacji warsztatu jest przekazanie wiedzy i umiejętności posługiwania się aplikacją Generator Wniosków Aplikacyjnych oraz wyszukiwania interpretacji i informacji niezbędnych do samodzielnego aplikowania o dofinansowanie realizacji projektu w ramach PO KL.

Warsztaty odbędą się dnia 22 czerwca 2010 r.(w godzinach 10-14) w siedzibie wrocławskiej filii Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy przy al. Armii Krajowej 54.

Osoby zainteresowane  uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 czerwca br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Formularz zgłoszeniowy - rekrutacja zakończona

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 17 czerwca br. na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.
  Payday Loans In Michigan. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad