POKL - PROJEKTY INNOWACYJNE I PONADNARODOWE PO KL – informacja dla potencjalnych projektodawców

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

PROJEKTY INNOWACYJNE I PONADNARODOWE PO KL – informacja dla potencjalnych projektodawców

Drukuj
Email
Wtorek, 20 Lipiec 2010 12:12
Tegoroczne konkursy na projekty innowacyjne i współpracy ponadnarodowej, realizowane w województwie dolnośląskim w ramach wszystkich czterech Priorytetów komponentu regionalnego PO KL, zostaną ogłoszone w okresie sierpień – październik. Zapraszamy wszystkie instytucje zainteresowane aplikowaniem o środki na realizację tego typu projektów do udziału w spotkaniu informacyjnym i zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury do bazy potencjalnych projektodawców.
Ze względu na specyfikę projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej, a także szczególne zasady ich wyboru zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne dla wszystkich beneficjentów zainteresowanych aplikowaniem w ramach konkursów ogłaszanych dla wszystkich Priorytetów komponentu regionalnego (27 sierpnia 2010, Wrocław). Dzięki współpracy z Krajową Instytucją Wspomagającą w spotkaniu weźmie udział ekspert KIW, który zaprezentuje i wyjaśni zasady i warunki realizacji tego typu projektów. Ponadto Instytucja Pośrednicząca i Instytucja Wdrażająca przedstawią dokumentacje konkursowe. W spotkaniu udział wezmą również przedstawiciele Regionalnych Ośrodków EFS, które oferują wsparcie doradcze dla wszystkich podmiotów zainteresowanych złożeniem wniosku w odpowiedzi na konkurs na projekty innowacyjne i ponadnarodowe PO KL.

Rekrutacja uczestników spotkania informacyjnego będzie prowadzona na podstawie Państwa zgłoszeń w bazie projektodawców.

Dzięki Państwa rejestracji w bazie, instytucje zaangażowane w proces planowania i wdrażania projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej w regionie dolnośląskim (IP, IW, RO EFS) będą miały możliwość zaplanowania spotkań i konsultacji związanych z przygotowaniem projektodawców do składania i realizacji tego typu projektów. Ponadto baza może posłużyć jako narzędzie ułatwiające wymianę informacji między beneficjentami a instytucjami oraz poszukiwanie partnerów do wspólnej realizacji projektów.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do rejestracji w Bazie Partnerów Współpracy Ponadnarodowej - TOOLKIT  (www.kiw-pokl.org.pl/pl/toolkit), która jest narzędziem stworzonym przez Komisję Europejską, wspomagającym tworzenie partnerstw ponadnarodowych.

Przedstawicieli instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach konkursów na projekty innowacyjne i ponadnarodowe prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza bazy, w terminie do 15 sierpnia 2010 r. na adresy e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Natomiast w przypadku pojawienia się pytań dotyczących ww. konkursów, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższej zamieszczonego formularza pytań i przesłanie go na adresy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 15 sierpnia br.


Formularz zgłoszenia do Bazy INN i PND – pobierz plik
Formularz pytań na spotkanie informacyjne INN i PND – pobierz plik

  There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. One of the main advantages of Sovaldi is that it can be used by patients belonging to all 4 genotypes. Buy Sovaldi is a very strong drug, and as all of them, it has a number of side effects that can be caused.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad