POKL - Konferencja „Szkolenia – klucz do rozwoju dolnośląskich przedsiębiorstw”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Konferencja „Szkolenia – klucz do rozwoju dolnośląskich przedsiębiorstw”

Drukuj
Email
Piątek, 10 Wrzesień 2010 10:40
W dniu 21 września br. we Wrocławiu odbędzie się konferencja pn. „Szkolenia – klucz do rozwoju dolnośląskich przedsiębiorstw”, poświęcona popularyzowaniu dobrych praktyk projektów szkoleniowych na Dolnym Śląsku, realizowanych w ramach komponentu regionalnego PO KL. Spotkanie skierowane jest do kadry menedżerskiej firm z sektora MŚP, które zainteresowane są inwestowaniem w szkolenia i rozwój pracowników w ramach dostępnych środków unijnych.

Konferencja odbędzie się w dniu 21 września br. we Wrocławiu, w Złotej Sali przy ul. Metalowców 25. Organizatorem są Polska Izba Firm Szkoleniowych oraz Fundacja Wałbrzych 2000. Spotkanie będzie odbywać się w ramach kampanii społecznej pn. „Dolnośląska recepta na spowolnienie gospodarcze” prowadzonej przez Fundację Wałbrzych 2000 na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. W trakcie konferencji uczestnicy dowiedzą się, jakie są możliwości uzyskania wsparcia na szkolenia pracowników ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w 2011 roku oraz poznają dobre praktyki projektów szkoleniowych.

Patronat nad konferencją objęło m.in. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, BCC - Loża Dolnośląska, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy - Instytucja Pośrednicząca II stopnia PO KL w regionie oraz wrocławskie media.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze Fundacji Wałbrzych 2000, tel/fax: 74/843-45-32.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad