POKL - Warsztaty „ABC - aplikowania o środki w ramach POKL"

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Warsztaty „ABC - aplikowania o środki w ramach POKL"

Drukuj
Email
Środa, 15 Wrzesień 2010 09:30
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu – instytucja wdrażająca/Instytucja Pośrednicząca II stopnia planuje przeprowadzenie spotkania informacyjnego w formie warsztatu dla osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem organizacji warsztatu jest pozyskanie wiedzy dotyczącej umiejętności posługiwania się aplikacją Generator Wniosków Aplikacyjnych oraz wyszukiwania interpretacji i informacji niezbędnych do samodzielnego aplikowania o dofinansowanie realizacji projektu w ramach PO KL.

Spotkanie odbędzie się 30 września br. w godzinach od 9.00 do 14.00 we wrocławskiej filii Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy przy ul. Armii Krajowej 54.

W związku z powyższym  prosimy osoby zainteresowane  uczestnictwem w w/w spotkaniu o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 września br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 24 września br. na adres e-mail (z którego przesłano zgłoszenie) informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne” zawierająca dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące spotkania.

Liczba miejsc ograniczona - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy - pobierz plik
  cash advance . In rare cases, the smarting in eyes and the tumefaction of eyelids can happen. In case of long term Cialis Black administration the side effects become less perceptible or disappear at all.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad