POKL - Spotkanie informacyjne dla projektodawców - Priorytet VI POKL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Spotkanie informacyjne dla projektodawców - Priorytet VI POKL

Drukuj
Email
Wtorek, 03 Czerwiec 2008 11:01
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu organizuje w dniu 9 czerwca 2008r. (poniedziałek) w Hotelu Novotel, przy ul. Wyścigowej 35 we Wrocławiu w godzinach od 1000 do 1400 spotkanie informacyjne dla projektodawców zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach Priorytetu VI – RYNEK PRACY OTWARTY DLA WSZYSTKICH - PO KL. Na spotkaniu omówione zostaną: aktualnie ogłoszone konkursy - dokumentacje konkursowe, podstawowe zasady obowiązujące projektodawców przy aplikowaniu o środki w związku z ogłaszanymi konkursami oraz wyjaśnione kwestie problemowe związane z ich przygotowaniem (wypełnianie generatora wniosków, kryteria oceny wniosków itp.).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego w nieprzekraczalnym terminie do 5 czerwca 2008r..

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie, przesłana zwrotnie do 6 czerwca 2008r. na adres e-mail , z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

Liczba uczestników jest ograniczona – prosimy o zgłaszanie po jednej osobie z instytucji.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj
  The majority of financial loan companies provide the service of getting North Carolina Loans Online for U.S. citizens. Moreover, to order Cialis Daily online is highly advantageous because it interacts well with the small portions of alcohol and food.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad