POKL - Spotkanie informacyjne dla projektodawców - Priorytet VI POKL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Spotkanie informacyjne dla projektodawców - Priorytet VI POKL

Drukuj
Email
Wtorek, 03 Czerwiec 2008 11:01
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu organizuje w dniu 9 czerwca 2008r. (poniedziałek) w Hotelu Novotel, przy ul. Wyścigowej 35 we Wrocławiu w godzinach od 1000 do 1400 spotkanie informacyjne dla projektodawców zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach Priorytetu VI – RYNEK PRACY OTWARTY DLA WSZYSTKICH - PO KL. Na spotkaniu omówione zostaną: aktualnie ogłoszone konkursy - dokumentacje konkursowe, podstawowe zasady obowiązujące projektodawców przy aplikowaniu o środki w związku z ogłaszanymi konkursami oraz wyjaśnione kwestie problemowe związane z ich przygotowaniem (wypełnianie generatora wniosków, kryteria oceny wniosków itp.).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego w nieprzekraczalnym terminie do 5 czerwca 2008r..

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie, przesłana zwrotnie do 6 czerwca 2008r. na adres e-mail , z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

Liczba uczestników jest ograniczona – prosimy o zgłaszanie po jednej osobie z instytucji.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad