POKL - Seminarium „Pomoc publiczna w szkoleniach”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Seminarium „Pomoc publiczna w szkoleniach”

Drukuj
Email
Czwartek, 14 Październik 2010 08:38
Szanowni Państwo,

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na bezpłatne specjalistyczne seminarium pn. „Pomoc publiczna w szkoleniach”, organizowane przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 28 października br. we Wrocławiu, w siedzibie Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, ul. Świdnicka 39 (www.dig.wroc.pl). Jest to wyjątkowa okazja, aby poznać praktyczne aspekty pomocy publicznej w szkoleniach oraz zmiany, które wejdą w życie od 1 stycznia 2011 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00.

UWAGA: Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na duże zainteresowanie można zgłosić tylko 1 osobę.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko po wypełnieniu formularza i przesłaniu go mailem lub faksem na podany adres lub numer.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Pełnomocnika regionalnego Zarządu PIFS pod numerem telefonu: + 601 630 300, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Seminarium poprowadzi Pan Maciej Zasłona, ekspert ds. pomocy publicznej

Informacja o trenerze:

Konsultant i ekspert, w latach 2005-2006 w Ministerstwie Gospodarki był odpowiedzialny za przygotowywanie oraz opiniowanie aktów prawnych pod kątem zgodności z regułami udzielania pomocy publicznej. Autor ekspertyzy z zakresu pomocy publicznej w komponencie regionalnym PO KL przygotowanej na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Współautor projektu rozporządzenia MRR w sprawie udzielania pomocy publicznej w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki.


Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

  Payday Loans In New Jersey. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad