POKL - Seminarium „Pomoc publiczna w szkoleniach”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Seminarium „Pomoc publiczna w szkoleniach”

Drukuj
Email
Czwartek, 14 Październik 2010 08:38
Szanowni Państwo,

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na bezpłatne specjalistyczne seminarium pn. „Pomoc publiczna w szkoleniach”, organizowane przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 28 października br. we Wrocławiu, w siedzibie Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, ul. Świdnicka 39 (www.dig.wroc.pl). Jest to wyjątkowa okazja, aby poznać praktyczne aspekty pomocy publicznej w szkoleniach oraz zmiany, które wejdą w życie od 1 stycznia 2011 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00.

UWAGA: Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na duże zainteresowanie można zgłosić tylko 1 osobę.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko po wypełnieniu formularza i przesłaniu go mailem lub faksem na podany adres lub numer.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Pełnomocnika regionalnego Zarządu PIFS pod numerem telefonu: + 601 630 300, mail: m.kowalski@pifs.org.pl

Seminarium poprowadzi Pan Maciej Zasłona, ekspert ds. pomocy publicznej

Informacja o trenerze:

Konsultant i ekspert, w latach 2005-2006 w Ministerstwie Gospodarki był odpowiedzialny za przygotowywanie oraz opiniowanie aktów prawnych pod kątem zgodności z regułami udzielania pomocy publicznej. Autor ekspertyzy z zakresu pomocy publicznej w komponencie regionalnym PO KL przygotowanej na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Współautor projektu rozporządzenia MRR w sprawie udzielania pomocy publicznej w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki.


Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad