POKL - Spotkanie informacyjne dla projektodawców - Priorytet VIII POKL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Spotkanie informacyjne dla projektodawców - Priorytet VIII POKL

Drukuj
Email
Wtorek, 03 Czerwiec 2008 11:13
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu organizuje w dniu 12 czerwca 2008r. (czwartek) w Hotelu Novotel, przy ul. Wyścigowej 35 we Wrocławiu w godzinach od 1000 do 1400 spotkanie informacyjne dla projektodawców zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach Priorytetu VIII – REGIONALNE KADRY GOSPODARKI - PO KL. Na spotkaniu omówione zostaną: aktualnie ogłoszone konkursy - dokumentacje konkursowe, podstawowe zasady obowiązujące projektodawców przy aplikowaniu o środki w związku z ogłaszanymi konkursami oraz wyjaśnione kwestie problemowe związane z ich przygotowaniem (wypełnianie generatora wniosków, kryteria oceny wniosków itp.).
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego w nieprzekraczalnym terminie do 6 czerwca 2008r..

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie, przesłana zwrotnie do 9 czerwca 2008r. na adres e-mail , z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.
Informacja o  miejscu przeprowadzenia spotkania zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej w terminie do 6 czerwca 2008r.
Liczba uczestników jest ograniczona - prosimy o zgłaszanie po jednej osobie z instytucji.
Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi.
Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad