POKL - Konferencja podsumowująca ZPORR

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Konferencja podsumowująca ZPORR

Drukuj
Email
Czwartek, 12 Czerwiec 2008 13:01
Pragniemy poinformować, że Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu organizuje w dniu 17 czerwca br. konferencję podsumowującą wdrażanie Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego w latach 2004-2006 na Dolnym Śląsku pt. „Dobre praktyki w realizacji ZPORR”.

Celem konferencji jest prezentacja projektów realizowanych w ramach ZPORR oraz wymiana doświadczeń i spostrzeżeń w kontekście aplikowania o środki oraz realizacji projektów w nowym okresie programowania 2007-2013. W trakcie konferencji prezentowane będą filmy promocyjne, przedstawiające Beneficjentów realizujących projekty ZPORR, wyprodukowane i emitowane przez TVP3 Wrocław.

Na konferencję zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji  zaangażowanych w realizację projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Z uwagi na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości materiałów promocyjnych prosimy o przesłanie na adres e-mail: promocja@dwup.pl w terminie do 13 czerwca br. informacji o rzeczywistej liczbie osób wydelegowanych z Państwa strony na konferencję.

Plan konferencji 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad