POKL - Konferencja podsumowująca ZPORR

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Konferencja podsumowująca ZPORR

Drukuj
Email
Czwartek, 12 Czerwiec 2008 13:01
Pragniemy poinformować, że Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu organizuje w dniu 17 czerwca br. konferencję podsumowującą wdrażanie Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego w latach 2004-2006 na Dolnym Śląsku pt. „Dobre praktyki w realizacji ZPORR”.

Celem konferencji jest prezentacja projektów realizowanych w ramach ZPORR oraz wymiana doświadczeń i spostrzeżeń w kontekście aplikowania o środki oraz realizacji projektów w nowym okresie programowania 2007-2013. W trakcie konferencji prezentowane będą filmy promocyjne, przedstawiające Beneficjentów realizujących projekty ZPORR, wyprodukowane i emitowane przez TVP3 Wrocław.

Na konferencję zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji  zaangażowanych w realizację projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Z uwagi na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości materiałów promocyjnych prosimy o przesłanie na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 13 czerwca br. informacji o rzeczywistej liczbie osób wydelegowanych z Państwa strony na konferencję.

Plan konferencji  personal loan . Of course, the choice is not that easy, as there exist great number of different preparations. Notwithstanding, Cialis is the one that definitely differs from all other products.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad