POKL - Konferencja POKL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Konferencja POKL

Drukuj
Email
Piątek, 28 Listopad 2008 09:45
Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem konferencją "Realizacja Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku" oraz ograniczoną liczbą miejsc, jaką dysponujemy, w konferencji będą mogły uczestniczyć maksymalnie 2 osoby z danej instytucji.
Uczestnicy konferencji otrzymają potwierdzenie udziału w spotkaniu drogą elektroniczną do dnia 12 grudnia br.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż 17 grudnia br. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje konferencję pt. "Realizacja Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku".Konferencja odbędzie w godzinach 10:00-14:00 w Hotelu "Mercure - Panorama Wrocław" przy pl. Dominikańskim 1 we Wrocławiu.
Celem konferencji jest omówienie stanu wdrażania komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku, prezentacja pierwszych doświadczeń z realizacji projektów oraz założeń konkursowych na 2009 rok.
Na konferencję zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są  zaangażowani w realizację projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz wszystkich zainteresowanych w/w tematyką.
Prosimy o wytypowanie osób zainteresowanych udziałem w konferencji i zgłoszenie ich uczestnictwa drogą elektroniczną do 8 grudnia na adres promocja@dwup.pl
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane z konferencją jest Pani Małgorzata Majka-Bilińska tel. 071 782 92 00 wew. 337  
Program konferencji – pobierz plik
 
online cash advance .

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad