POKL - Nowa wersja dokumentu Projekty systemowe Powiatowych Urzędów Pracy w ramach Programu Kapitał Ludzki

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Nowa wersja dokumentu Projekty systemowe Powiatowych Urzędów Pracy w ramach Programu Kapitał Ludzki

Drukuj
Email
Wtorek, 13 Styczeń 2009 09:16
5 stycznia 2009 r. Instytucja Zarządzająca Programem Kapitał Ludzki przekazała do stosowania zmieniony dokument Projekty systemowe Powiatowych Urzędów Pracy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że powyższy dokument będzie obowiązywał od 19 stycznia 2009 r. w związku z powyższym, aneksy do umów ramowych zatwierdzające wnioski o dofinansowanie na 2009 r. powinny uwzględniać wszystkie zmiany wprowadzone na wzorze umowy ramowej w załączonym dokumencie. Co do zasady, nie ma jednak konieczności zmiany wniosków o dofinansowanie projektów na 2009 r., które już zostały zatwierdzone.
Ponadto informujemy, że w przedmiotowym dokumencie utrzymano monitorowanie rzeczowe i finansowe projektów Powiatowych Urzędów Pracy w ujęciu narastającym ze względu na brak możliwości stosowania odmiennego podejścia w systemie informatycznym KSI 2007-2013.

Aktualna wersja dokumentu dostępna jest tutaj oraz w zakładce Ważne dokumenty/System realizacji POKL 
  Most online loan lenders allow getting New Jersey Payday Loans without visiting a bank, straight to your bank account. If you have already decided to take Generic Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad