POKL - Zaproszenie na spotkanie "Dotacje unijne na szkolenia dla przedsiębiorców w 2009 r."

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Zaproszenie na spotkanie "Dotacje unijne na szkolenia dla przedsiębiorców w 2009 r."

Drukuj
Email
Poniedziałek, 23 Luty 2009 10:46
Polska Izba Firm Szkoleniowych zaprasza na bezpłatne spotkanie regionalne pt. ”Dotacje unijne na szkolenia dla przedsiębiorców w 2009 r.” podczas którego wystąpią przedstawiciele Wydziału EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się 4 marca 2009 r. w hotelu Park Plaza we Wrocławiu.
Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli firm i instytucji szkoleniowych, przedsiębiorców z sektora MŚP oraz organizacji pracodawców, zainteresowanych pozyskaniem środków z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL na szkolenia. Wśród prelegentów wystąpią przedstawiciele Instytucji Pośredniczącej – Wydziału EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu. W trakcie spotkania będzie można uzyskać aktualne informacje na temat planowanych konkursów w 2009 r. w ramach Priorytetu VIII PO KL – Regionalne kadry gospodarki. Spotkanie będzie również okazją do dyskusji na temat wdrażania PO KL na Dolnym Śląsku przez firmy szkoleniowe i przedsiębiorców z sektora MŚP, czy realizacji projektów szkoleniowych.

W drugiej części spotkania wystąpią przedstawiciele Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Uczestnicy dowiedzą się o sytuacji rynku coachingu w Polsce oraz o kierunkach rozwoju tego typu usług. Podczas spotkania zostaną również zaprezentowane założenia ogólnopolskiej kampanii PIFS „Dni Uczenia się Dorosłych”, w której mogą też aktywnie uczestniczyć firmy i instytucje szkoleniowe z woj. dolnośląskiego.  

Uwaga: decyduje kolejność zgłoszeń.Termin przesyłania zgłoszeń faksem lub e-mail do 2 marca br.

Patronat medialny objęli: portal Edustacja.pl oraz dziennik „Polska-Gazeta Wrocławska”.

Program spotkania
 
Formularz zgłoszeniowy
  There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. If you have already decided to take Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad