POKL - Zaproszenie na spotkanie "Dotacje unijne na szkolenia dla przedsiębiorców w 2009 r."

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Zaproszenie na spotkanie "Dotacje unijne na szkolenia dla przedsiębiorców w 2009 r."

Drukuj
Email
Poniedziałek, 23 Luty 2009 10:46
Polska Izba Firm Szkoleniowych zaprasza na bezpłatne spotkanie regionalne pt. ”Dotacje unijne na szkolenia dla przedsiębiorców w 2009 r.” podczas którego wystąpią przedstawiciele Wydziału EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się 4 marca 2009 r. w hotelu Park Plaza we Wrocławiu.
Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli firm i instytucji szkoleniowych, przedsiębiorców z sektora MŚP oraz organizacji pracodawców, zainteresowanych pozyskaniem środków z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL na szkolenia. Wśród prelegentów wystąpią przedstawiciele Instytucji Pośredniczącej – Wydziału EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu. W trakcie spotkania będzie można uzyskać aktualne informacje na temat planowanych konkursów w 2009 r. w ramach Priorytetu VIII PO KL – Regionalne kadry gospodarki. Spotkanie będzie również okazją do dyskusji na temat wdrażania PO KL na Dolnym Śląsku przez firmy szkoleniowe i przedsiębiorców z sektora MŚP, czy realizacji projektów szkoleniowych.

W drugiej części spotkania wystąpią przedstawiciele Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Uczestnicy dowiedzą się o sytuacji rynku coachingu w Polsce oraz o kierunkach rozwoju tego typu usług. Podczas spotkania zostaną również zaprezentowane założenia ogólnopolskiej kampanii PIFS „Dni Uczenia się Dorosłych”, w której mogą też aktywnie uczestniczyć firmy i instytucje szkoleniowe z woj. dolnośląskiego.  

Uwaga: decyduje kolejność zgłoszeń.Termin przesyłania zgłoszeń faksem lub e-mail do 2 marca br.

Patronat medialny objęli: portal Edustacja.pl oraz dziennik „Polska-Gazeta Wrocławska”.

Program spotkania
 
Formularz zgłoszeniowy
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad